Pierwsze opady śniegu już za nami. Odczuli je najbardziej mieszkańcy południowej Polski. Przymrozki też już nie są dla nas obce. Warto więc być czujnym i zaopatrzyć się już w okrycie wierzchnie na zimowe dni, które lada dzień mogą się pojawić. Po co marznąć w jesiennej kurtce, jeszcze dopadnie Was przeziębienie czego Wam nie życzymy!
Dlatego doradzamy by już teraz zaopatrzyć się w kurtkę zimową, którą możecie powiesić w szafie i będzie czekać na mroźne dni, lub jeśli jesteście dużymi zmarzluchami już w niej chodzić.

Pamiętajcie, że w zimę również można wyglądać modnie i na topie.  Może zainspiruje Was bardzo dobrze prezentująca się parka, którą założyła Barbarze Kurdej-Szatan i pochwaliła się nią na portalu społecznościowym Instagram.

Przechwytywanie
Prawie, że identyczną możecie znaleźć w sklepie Sinsay.

RK217-87X-004

 

 Parki to idealne kurtki na zimę ponieważ:
– są długie dzięki czemu Wasze nerki nie będą narażone na różnego rodzaju infekcje, które czyhają w te mroźne dni.
-posiadają kaptur – jeśli nie jesteś zwolennikiem noszenia czapek to parka będzie idealnym wyborem dla Ciebie, ponieważ tylko założysz kaptur kiedy będziesz tego chciała a jest on zawsze przy Tobie. Dodatkowo nie musisz się martwić, że gdzieś go zapodziałaś jak np. czapkę czy rękawiczki.
– Możesz ją zakładać na każdą okazję i do sukienki i do spodni. Jak również i do butów na płaskim obcasie jak i wysokim.

Jak widzicie jest ona idealnym wyborem na zimowe dni. Polecamy rozejrzeć się jeszcze w Reserved czy H&M.  Gwarantujemy, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie pod względem koloru, rozmiaru czy ceny.