Obecnie zegarek coraz częściej pełni głównie rolę dodatku do ubioru niż praktycznego gadżetu, jednak mimo to nadal bardzo często sprawdza się jako prezent zarówno dla dorosłej osoby, jak i dziecka. Nie tylko podarowanie dziecku zegarka to upominek funkcjonalny, ale także i mogący przynieść dużo radości. Jeżeli zastanawiacie się jaki zegarek dla dziecka najlepiej kupić, to mocno namawiamy to sprawdzenia oferty sklepu Zegarek.net, gdzie teraz możecie kupić zegarki 10% taniej z naszymi kodami rabatowymi 😉

Kiedy kupić zegarek dla dziecka?

Zegarek może idealnie sprawdzić się do nauki cyfr i odczytywania godziny. Nawet jeżeli dziecko jeszcze nie zna wszystkich cyfr, to dzięki zegarkowi w ciekawy sposób będzie mogło się ich nauczyć. Oczywiście z pomocą rodziców 😊 Dlatego dla malucha warto wybrać zegarek analogowy z motywem ulubionej postaci z bajki. Dzięki temu dziecko będzie chętnie nosiło gadżet i z niego korzystało.

Zegarek można podarować dziecku z okazji powrotu do szkoły czy też jako prezent urodzinowy. Także nadal można sprezentować go na Komunię Świętą. Chociaż dzieci teraz coraz częściej otrzymują inne gadżety z tej okazji, to zegarek nadal pozostaje upominkiem pełniący ważną pamiątkę na wiele lat.

zegarek dla dziewczynki

Od lewej: Swatch Originals LK343E SILVER GLISTAR; Swatch Originals GP154 PASTELBAYA; Lorus Dla dzieci R2353MX9

Jaki zegarek dla dziecka?

Wybierając zegarek dla dziecka trzeba wziąć pod uwagę to w jakim wieku jest dziecko, jego płeć, jak i także zainteresowania. W sklepie Zegarek.net znajdziecie różne rodzaje zegarków dla tych najmłodszych oraz nastolatków. Każdy zaprojektowany jest w przemyślany sposób, a do wyboru są różne kolory i modele zegarków.

Zegarek analogowy będzie idealnym prezentem jako pierwszy zegarek dziecka, ponieważ dzięki niemu może szybko nauczyć się rozpoznawać cyfry i odczytywać godzinę. Najlepiej, aby tarcza analogowa miała wielkie i wyraźne liczby oraz wskazówki. Innym rodzajem są zegarki elektroniczne, które posiadają dodatkowe funkcje, m.in. pokazują datę, posiadają stoper czy też budzik. Taki model można śmiało podarować nastolatkowi. Także obecnie w modzie są smartwatche, które posiadają multum dodatkowych opcji.

Jeżeli szukacie zegarka dla dziewczynki, to polecamy kolorowe modele w różne wzory od Lorus czy też bardziej eleganckie rodzaje od marki Swatch. Natomiast dla chłopców możecie wybrać bardziej stonowane modele w ciemnych barwach od Lacoste czy też z motywem postaci z bajki od Timex. Wszystkie zegarki znajdziecie na stronie sklepu Zegarek.net, a kod rabatowy 10% na wszystkie modele dla najmłodszych wygenerujecie na naszym portalu!

Jaki zegarek dla dziecka

Od lewej: Lacoste Męskie 2030008; Timex Dla dzieci TW7C25700; Casio G-SHOCK Original AW-591GBX-1A4ER

Oprócz wyglądu także ważne jest to, aby taki zegarek był lekki i wygodny w noszeniu. Ma tutaj duże znaczenie rodzaj paska oraz materiał, z którego jest zrobiony. Do wyboru najczęściej mamy zegarki na bransolecie lub też na pasku. Dodatkowym walorem jest to, jeżeli zegarek jest wodoodporny.

Zegarek to nadal gadżet lubiany przez dzieci – praktyczny i ciekawie wyglądający. Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy, to już teraz sprawdź szeroką ofertę zegarków od Zegarek.net i wybierz idealny model dla swojego dziecka.