złota ban

Lubicie urządzać wnętrza i dopasowywać je do swoich potrzeb? Dekorowanie pomieszczeń i wprowadzanie sezonowych zmian dostarcza Wam mnóstwo radości? A może właśnie remontujecie mieszkanie i szukacie materiałów w okazyjnych cenach? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, zapoznajcie się z nową gazetką sklepu Castorama. Promocje to najlepsza okazja, żeby zakupić wszystko, co jest Wam potrzebne i przy tym zaoszczędzić sporą sumę. Koniecznie przejrzyjcie Złotą Ofertę!

Co: Złota Oferta – promocje w nowej gazetce Castorama

Jak: sprawdź wszystkie promocje w aktualnej ofercie

Kiedy: do 8 października 2017 roku

Mieszkanie „na swoim” przynosi mnóstwo wyzwań. Od remontu począwszy, na dekoracji wnętrz skończywszy. Jeśli mogliście pominąć etap remontu, macie wielkie szczęście. Jeśli zmagacie się z burzeniem, wygładzaniem czy malowaniem ścian, kładzeniem kafelek, paneli podłogowych czy innymi mniej lub bardziej przyjemnymi czynnościami, zajrzyjcie do gazetki Castorama w poszukiwaniu najlepszych promocji na materiały budowlane. W Złotej Ofercie znajdziecie między innymi farby, akcesoria do malowania, panele podłogowe, gresy, glazury, kleje, elektronarzędzia i inne niezbędniki.

Jeśli najgorszy i najbardziej wymagający etap macie za sobą, pewnie wciąż szukacie nowych dekoracji i elementów, które sprawiają, że mieszkanie staje się domem. W najnowszej gazetce Castorama znajdziecie między innymi poduszki, poszewki, oświetlenie, zasłony, ozdobne donice, rośliny czy pojemniki do przechowywania.

Prócz produktów w niskich cenach w najnowszej gazetce znajdziecie także inne gorące okazje. Przy zakupie dwóch opakowań farby Magnat z serii Sypialnia, Pokój dziecka o pojemności 2,5 litra możecie zgarnąć bon zakupowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepach Castorama. Kupon z pewnością przyda się podczas remontu czy metamorfozy wnętrz ?

Koniecznie zapoznajcie się ze Złotą Ofertą i zaoszczędźcie jak najwięcej!