Briju - karta podarunkowa

cashback 6%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Briju?

Kup kartę podarunkową, za którą od razu otrzymasz 6% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Kartę odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj karty podarunkowej jako metody płatności w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy kart podarunkowych do tego sklepu.
Jak wykorzystać kartę.

Realizacja Karty Podarunkowej Briju w sklepie internetowym Briju.pl jest możliwa wyłącznie w przypadku gdy na Karcie Podarunkowej Briju znajdują się środki w wysokości równej lub wyższej wartości zakupu. Nie ma możliwości częściowego opłacenia Kartą Podarunkową Briju zakupu w sklepie internetowym Briju i dokonania dopłaty inną formą płatności.

Warunki korzystania.

Warunki i zasady

●      Karta Podarunkowa jest do wykorzystania w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych.

●      Realizacja Karty Podarunkowej Briju w sklepie internetowym Briju.pl jest możliwa wyłącznie w przypadku gdy na Karcie Podarunkowej Briju znajdują się środki w wysokości równej lub wyższej wartości zakupu. Nie ma możliwości częściowego opłacenia Kartą Podarunkową Briju zakupu w sklepie internetowym Briju i dokonania dopłaty inną formą płatności.

●      Karta Podarunkowa Briju jest wielokrotnego wykorzystania tzn. Karta Podarunkowa może być wykorzystana w kolejnych transakcjach do wyczerpania nadanej kwoty.

●      Można łączyć Karty Podarunkowe podczas jednej transakcji w salonach stacjonarnych.

●      Nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócona Wydawcy.

●      W przypadku dokonania zakupu w sklepie stacjonarnym na kwotę przewyższającą wartość nominalną Karty, Klient jest zobowiązany do dokonania dopłaty kwoty stanowiącej różnicę między wartością zakupionych towarów a wartością nominalną Karty Podarunkowej.

●      Nie jest możliwe wystawienie duplikatu Karty w razie jej zagubienia, kradzieży lub utraty ważności. Zablokowanie i zastrzeżenie Karty Podarunkowej nie jest możliwe.

●      Towary nabyte w Salonie Briju z wykorzystaniem Elektronicznej Karty Podarunkowej Briju podlegają zwrotowi zgodnie z obowiązującą w Salonach Briju polityką zwrotu Towarów. Towary objęte promocjami lub innymi szczególnymi ofertami cenowymi lub produktowymi nabyte w Salonie Briju z wykorzystaniem Elektronicznej Karty Podarunkowej Briju podlegają zwrotowi na zasadach określonych w regulaminie danej promocji lub oferty.

●      W przypadku dokonania zwrotu Towarów, zakupionych w sklepie internetowym Briju.pl z wykorzystaniem Elektronicznej Karty Podarunkowej Briju, nowa Elektroniczna Karta Podarunkowa Briju o wartości zwrotu, wydawana jest w formie elektronicznego kodu, który Użytkownik otrzyma na adres email, podany w formularzu zakupu w sklepie internetowym Briju.pl. Elektroniczny kod Wirtualnej Karty Podarunkowej Briju można zrealizować na warunkach takich samych, jak Elektroniczną Kartę Podarunkową Briju.

●      Dokonując zwrotu Towarów, zakupionych w sklepie internetowym Briju.pl z wykorzystaniem Elektronicznej Karty Podarunkowej Briju, Użytkownik otrzyma zwrot równowartości zapłaconej ceny w postaci nowej Elektronicznej Karty Podarunkowej Briju o wartości zwrotu, a w przypadkach gdy nie jest to możliwe przelewem na konto. W tym przypadku warunkiem zwrotu ceny Towaru zakupionego z użyciem Elektronicznej Karty Podarunkowej jest uprzednie podanie numeru konta, na które niniejszy zwrot ma zostać dokonany.

●      Zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym zostały opisane w regulaminie pod adresem: https://www.briju.pl/regulamin-elektronicznych-kart

Termin ważności

Standardowy termin ważności karty podarunkowej wynosi 1 rok. Termin ważności poszczególnych kart podarunkowych różni się w zależności od daty ich dostawy. 

Razem
100,00 zł
Twój cashback 6,00 zł
Kup teraz
Kup teraz
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.