Carrefour jest francuską spółką akcyjną, która posiada sieć supermarketów na całym świecie (sklepy marki znajdziemy nie tylko w Polsce, ale również we Francji, w Hiszpanii, Portugalii, Belgii, we Włoszech, na Słowacji, w Turcji, Meksyku, Argentynie, Brazylii czy Chinach). Firma narodziła się w 1960 roku we Francji – właśnie wtedy w Annecy otwarto pierwszy supermarket pod szyldem Carrefour (należał od do Louisa Defforeya i Marcela Fourniera). Został on postawiony na skrzyżowaniu pięciu ulic i stąd wzięła się jego nazwa, która oznacza po prostu „skrzyżowanie”.

W sklepie internetowym marki znajdziemy nie tylko artykuły spożywcze i chemię gospodarczą, ale również wiele produktów z takich kategorii jak dom, tekstylia, sport, ogród czy turystyka. Karta podarunkowa Carrefour umożliwi zakup wielu spośród przeszło dwustu tysięcy produktów z przeróżnych dziedzin, co czyni ją niezwykle atrakcyjnym upominkiem dla każdego.

e-Bon Carrefour

cashback 2%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Carrefour?

Kup produkt, za który od razu otrzymasz 2% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Produkt odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj produktu jako metody płatności w czasie zakupów. Szczegółowe warunki wykorzystania produktu znajdziesz tutaj.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy produktów do tego sklepu.
Opis produktu.

e-Bon Carrefour może zostać zrealizowany w dowolnie wybranym sklepie sieci Carrefour na terenie całej Polski za wyjątkiem sklepów z nazwą Carrefour Market.

Jak wykorzystać kartę.

e-Bon Carrefour może być zrealizowany w Sklepach Carrefour w celu zakupu Towarów lub Usług. Płatność e-kodem na kasie liniowej następuje poprzez przedstawienie do realizacji kodu kasjerowi w sklepie przez Użytkownika. Płatność bonem na kasie samoobsługowej następuje poprzez działanie zgodnie z instrukcją wyświetlaną na kasie samoobsługowej. 

Warunki korzystania.
  1. Ważność bony to 4-6 miesięcy.
  2. Bon może zostać zrealizowany w dowolnie wybranym sklepie sieci Carrefour na terenie całej Polski za wyjątkiem sklepów z nazwą Carrefour Market.
  3. Możesz użyć kilka bonów w ramach jednej transakcji.
  4. Realizacja Bonu może nastąpić wyłącznie po jej okazaniu.
  5. Bon nie podlega wymianie na gotówkę, ani też nie jest wydawana z niej reszta.
  6. Bon upoważnia do zakupu wszystkich dostępnych w ofercie sieci artykułów na kwotę, na którą opiewa wartość nominalna Bonu. Bon nie można jednak dokonywać zapłaty rachunków przy kasie (takich jak: prąd, woda, gaz), zakupu karty podarunkowej.
  7. W przypadku dokonania zakupu na kwotę przewyższającą wartość nominalną bonu, Klient jest zobowiązany do dokonania dopłaty kwoty stanowiącej różnicę między wartością zakupionych towarów a wartością nominalną bonu.
  8. W przypadku realizacji zakupu towarów za kwotę niższą niż wartość bonu, reszta nie jest wydawana- bon jest jednokrotnego wykorzystania. 
  9. Nie jest możliwe wystawienie duplikatu bonu w razie zagubienia, kradzieży lub utraty ważności. Zablokowanie i zastrzeżenie bonu nie jest możliwe.
  10. Zapoznać się z pewnym regulaminem bonów Carrefour można tutaj: https://www.carrefour.pl/uslugi/bony-i-karty-carrefour https://www.carrefour.pl/files/displaypage/uslugi-carrefour-e-bony-p490tf.pdf
Razem
50,00 zł
Twój cashback 1,00 zł
Kup teraz
Kup teraz
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.