Douglas


Douglas jest niemiecką siecią perfumerii, która w swojej ofercie posiada zapachy oraz kosmetyki najlepszych światowych marek. Historia marki sięga roku 1821, kiedy to w Hamburgu powstała słynna fabryka artykułów kosmetycznych. Dwustuletnia tradycja zobowiązuje i nic dziwnego, że opisywana perfumeria należy do najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie (sieć Douglas posiada swoje sklepy w przeszło dwudziestu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych). W jej ofercie znajdziesz najpiękniejsze perfumy najbardziej uznanych brandów (między innymi Chanel, Dior, Guerlain, Armani, Versace czy Yves Saint Laurent), a także różnego rodzaju kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne. Jak widać, honorowana w sklepie Douglas karta podarunkowa będzie świetnym upominkiem dla osób, które cenią produkty najwyższej jakości.


Douglas - karta podarunkowa

cashback 2%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Douglas?

Kup kartę podarunkową, za którą od razu otrzymasz 2% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Kartę odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj karty podarunkowej w czasie zakupów. Szczegółowe warunki wykorzystania produktu znajdziesz tutaj.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy kart podarunkowych do tego sklepu.
Opis produktu.

Voucher elektroniczny Douglas lub Voucher elektroniczny – bon towarowy na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jego realizacji w Perfumeriach Douglas na terenie Polski oraz w sklepie internetowym prowadzonym pod adresem www.douglas.pl. Voucher stanowi szczególną formę Karty Upominkowej Douglas, jest udostępniany nabywcy w formie kodu cyfrowego, na nośnikach danych określonych przez Wydawcę, w tym pocztą elektroniczną, SMS, w formie drukowanej. Voucher elektroniczny o określonej wartości (od 10 zł do 5.000 zł) upoważnia do realizacji vouchera we wszystkich perfumeriach Douglas w Polsce oraz na www.douglas.pl .


Jak wykorzystać kartę.

1. Po dokonaniu wyboru produktów w obszarze „Koszyk” należy wybrać „Kartę Upominkową” umieszczoną u dołu ekranu po lewej stronie. Następnie należy kliknąć na „Zrealizuj”.

2. Następnie należy wpisać numer vouchera elektronicznego („Wprowadź numer karty upominkowej) oraz numer PIN w odpowiednie miejsca, oraz przepisać podaną sekwencję znaków i kliknąć „Zrealizuj Online”.

3. Następnie należy kliknąć „Do kasy” i postępować dalej wg. podanych kroków.

Warunki korzystania.

Voucher elektroniczny jest elektronicznym odpowiednikiem „Karty Upominkowej”. Nie ma daty ważności.

Nie ma możliwości realizacji vouchera poniżej jego wartości. W przypadku dokonania zakupów powyżej kwoty vouchera różnicę należy dopłacić gotówką lub kartą płatniczą lub innym voucherem (maksymalnie można wykorzystać 3 vouchery w sklepie internetowym oraz 5 voucherów w perfumeriach stacjonarnych).

Voucher nie podlega zwrotowi, oraz wymianie na gotówkę w całości lub w części.

Użytkownik ma prawo w każdym czasie dokonać sprawdzenia aktualnej wartości Vouchera Elektronicznego Douglas. Sprawdzenie wartości może być dokonane bezpośrednio w Perfumeriach Douglas na terenie Polski lub pod numerem infolinii Wydawcy 0 801 101 700 lub 022 330 98 98 oraz nawww.douglas.pl/KartaUpominkowa

Regulamin korzystania z vouchera elektronicznego znajduje się pod adresem: https://www.douglas.pl/index_c0093.html

W przypadku ewentualnych pytań proszę o kontakt z infolinią: 801 101 700 lub 22 330 98 98, email:kartadouglas@douglas.pl .

Schemat realizacji voucherów w sklepie stacjonarnym: Konsument na etapie płatności informuje, że płaci voucherem elektronicznym i podaje go pracownikowi Douglas (w formie ustnej; w formie pisemnej – wydruku, smsa itp.) Pracownik Douglas wpisuje numer vouchera w kasie i wartość zakupów zostaje pomniejszona o wartość vouchera.

Razem
50,00 zł
Twój cashback 1,00 zł
Kup teraz
Kup teraz
Douglas
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.