Microsoft 365 - oprogramowanie

cashback 8%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Microsoft 365?

Kup produkt, za który od razu otrzymasz 8% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Produkt odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj produktu jako metody płatności w czasie zakupów. Szczegółowe warunki wykorzystania produktu znajdziesz tutaj.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy produktów do tego sklepu.
Microsoft 365 Family:
 • Wiele urządzeń, jedna subskrypcja- Dzięki subskrypcji Microsoft 365 możesz korzystać z aplikacji Office klasy premium na dowolnym urządzeniu.
 • Aplikacje i usługi - Subskrypcja Microsoft 365 Family pozwala uzyskać dostęp do funkcji premium w następujących aplikacjach i usługach: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Editor, Family Safety
 • Podziel się z bliskimi - Podziel się korzyściami z użytkowania subskrypcji Microsoft 365 Family, nie rezygnując z udogodnień dla siebie. Microsoft 365 Family działa tak jak sześć pojedynczych subskrypcji — z aplikacji klasy premium może korzystać nawet sześć osób.
 • Wyróżnij się- Korzystaj z aplikacji Word, Excel i PowerPoint dostępnych w usłudze Microsoft 365, aby szybciej tworzyć materiały doskonałej jakości.
 • Dobre rozwiązanie na każdym urządzeniu -Usługa Microsoft 365 działa na komputerach PC i Mac, tabletach iPad, telefonach iPhone oraz telefonach i tabletach z systemem Android, co pozwala Ci zachować kontrolę nad napiętym harmonogramem każdego dnia.
 • Wszystkie wspomnienia na wyciągnięcie ręki - Szybko zapisuj, udostępniaj oraz edytuj zdjęcia i pliki w usłudze Microsoft 365, korzystając z 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive.
 • Zarządzaj swoim czasem - Dzięki aplikacji Outlook możesz przyspieszyć organizowanie swoich zadań, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na korzystanie z życia.
 1. 12-miesięczna sunskrypcja dla amskymalnie 6 osób
 2. Komputery PC i Mac, tabelty iPad, telefony iPhone oraz telefony z systemem Android
 3. 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze
 4. Zaawansowane zabepieczenia
 5. Aplikacje z funkcjami premium i najnowszymi akualizacjami: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, OneNote, Editor, Family Safety


Microsoft 365 Personal:
 • Zachowaj pełną kontrolę nad napiętym harmonogramem dnia - Zrób więcej i szybciej dzięki zabezpieczeniom, aplikacjom Office klasy premium i przestrzeni dyskowej w chmurze.
 • Aplikacje i usługi - Subskrypcja Microsoft 365 Personal pozwala uzyskać dostęp do funkcji premium w następujących aplikacjach i usługach: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Editor, Family Safety
 • Pracuj produktywnie w dowolnym miejscu dzięki usłudze Microsoft 365 - Przy użyciu usługi Microsoft 365 możesz tworzyć, edytować, zapisywać i udostępniać materiały na swoich urządzeniach, planować, komunikować się oraz wykonywać inne działania, aby zachować pełną kontrolę nad napiętym harmonogramem każdego dnia.
 • Wyróżnij się - Korzystaj z aplikacji Word, Excel i PowerPoint dostępnych w usłudze Microsoft 365, aby szybciej tworzyć materiały doskonałej jakości.
 • Dobre rozwiązanie na każdym urządzeniu - Usługa Microsoft 365 działa na komputerach PC i Mac, tabletach iPad, telefonach iPhone oraz telefonach i tabletach z systemem Android, co pozwala Ci zachować kontrolę nad napiętym harmonogramem każdego dnia.
 • Wszystkie wspomnienia na wyciągnięcie ręki - Szybko zapisuj, udostępniaj oraz edytuj zdjęcia i pliki w usłudze Microsoft 365, korzystając z 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive.
 • Zarządzaj swoim czasem - Dzięki aplikacji Outlook możesz przyspieszyć organizowanie swoich zadań, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na korzystanie z życia.
 1. 12-miesięczna subskrypcja
 2. dla 1 osoby
 3. Komputery PC i Mac, tablety iPad, telefony iPhone oraz telefony z systemem Android
 4. 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze
 5. Zaawansowane zabezpieczenia
 6. Aplikacje z funkcjami premium i najnowszymi aktualizacjami: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, OneNote, Editor


Warunki wykorzystania:

Użytkownik musi zaakceptować Postanowienia licencyjne (microsoft.com/useterms). Wymagana aktywacja. Naruszonego lub aktywowanego klucza produktu nie można wymienić ani nie można uzyskać zwrotu kosztów jego zakupu z wyjątkiem przypadków wymaganych odpowiednimi przepisami. Przeznaczenie niekomercyjne. Brak daty wygaśnięcia.

Instrukcja aktywacji:
 1. Wejdź na stronę microsoft365.com/setup
 2. Zaloguj się swoim kontem Microsoft Jeśli go nie posiadasz na tym etapie możesz je utworzyć. 
 3. Wpisz swój klucz produktu. 
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie aby dokończyć proces.

Klucza produktu nie można wymienić - trzymaj go w bezpiecznym miejscu.

Razem
299,99 zł
Twój cashback 24,00 zł
Kup teraz
Kup teraz
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
informacja
Usługa cashback skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych
Dokonując zakupu na firmę zgadzasz się na rezygnację z cashbacku zgodnie z zasadami sprzedaży kart podarunkowych oferowanych przez alerabat.com
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.