Kod podarunkowy CANAL+ online 1 miesiąc

cashback 3%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Platforma CANAL + (NC+)?

Kup produkt, za który od razu otrzymasz 3% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Produkt odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj produktu jako metody płatności w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy produktów do tego sklepu.
CANAL+ online pełny pakiet 1M,

Odkryj nowy świat rozrywki w serwisie streamingowym CANAL+ online. Rozrywka na najwyższym poziomie czeka na Ciebie! CANAL+ online to nowoczesny serwis streamingowy w którym znajdziesz najlepsze seriale, hity filmowe, emocjonujący sport na żywo oraz ogromną bibliotekę programów na życzenie. Oglądaj najlepsze polskie i zagraniczne seriale, hity filmowe prosto z kina oraz produkcje CANAL+ Original m.in. „Emigracja XD”, „Kruk”, „Minuta Ciszy”, „The Office PL”, „Belfer”, „Klangor” i wiele innych, których nie znajdziesz w innych serwisach streamingowych. CANAL+ online to też emocjonujący sport na żywo na najwyższym poziomie m.in.: PKO Bank Polski Ekstraklasa, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, PGE Ekstraliga, turnieje cyklu WTA Tour z udziałem Igi Świątek czy najlepsza koszykarska liga świata - NBA. Do tego informacje na żywo, programy lifestylowe, dokumentalne, kulinarne oraz najbardziej znane tytuły dla dzieci. W serwisie codziennie pojawiają się nowości na życzenie oraz mnóstwo kontentu na żywo. Dzięki możliwości tworzenia profili, dostęp do aplikacji w łatwy sposób można dzielić z rodziną. W serwisie istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe usługi.

CANAL+ online Seriale i Filmy 1M.

Odkryj nowy świat rozrywki w serwisie streamingowym CANAL+ online. Rozrywka na najwyższym poziomie czeka na Ciebie! CANAL+ online to nowoczesny serwis streamingowy w którym znajdziesz najlepsze seriale, hity filmowe, oraz ogromną bibliotekę programów na życzenie. Oglądaj polskie i zagraniczne seriale, filmy oraz produkcje CANAL+ Original m.in. „Emigracja XD”, „Kruk”, „Minuta Ciszy”, „The Office PL”, „Belfer”, „Klangor” i wiele innych, których nie znajdziesz w innych serwisach streamingowych. Do tego informacje na żywo, programy lifestylowe, dokumentalne, kulinarne oraz najbardziej znane tytuły dla dzieci. W serwisie codziennie pojawiają się nowości na życzenie oraz mnóstwo kontentu na żywo. Dzięki możliwości tworzenia profili, dostęp do aplikacji w łatwy sposób można dzielić z rodziną. W serwisie istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe usługi.

Instrukcja użycia
  1. Wejdź na stronę https://kup.pl.canalplus.com/kod/zrealizuj i wpisz 16-cyfrowy Kod.
  2. Załóż nowe konto CANAL+ online lub zaloguj się do swojego dotychczasowego konta jeśli już je posiadasz.
  3. Aby skorzystać z vouchera niezbędne jest podanie danych karty płatniczej lub zarejestrowanie innej cyklicznej metody płatności w celu uruchomienia usługi. 
  4. Potwierdź, że akceptujesz warunki i dokumenty dotyczące oferty, zapoznałeś się z Regulaminem serwisu i kliknij „Zamawiam”.
  5. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie w CANAL+ online.
Warunki korzystania
  1. Użytkownicy korzystający już z CANAL+ online mogą wykorzystać jeden kod w danym cyklu rozliczeniowym.
  2. Nowi Użytkownicy serwisu CANAL+ online mogą wykorzystać łącznie 2 kody. W takim przypadku, realizacja pierwszego kodu skutkuje uruchomieniem subskrypcji na jeden miesiąc dostępu do pakietu CANAL+, a realizacja drugiego kodu skutkuje przedłużeniem oferty na kolejny miesiąc.
  3. Kody nie podlegają zwrotom ani wymianie na gotówkę.
  4. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili. W przypadku braku rezygnacji subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny miesiąc.
Razem
29,00 zł
Twój cashback 0,87 zł
Kup teraz
Kup teraz
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.