Pyszne.pl - karta podarunkowa

cashback 3%
Jak zaoszczędzić na zakupach w sklepie Pyszne.pl?

Kup kartę podarunkową, za którą od razu otrzymasz 3% Cashback na swoje konto w alerabat.com

Kartę odnajdziesz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia na Twoim mailu i na koncie alerabat.com

Użyj karty podarunkowej jako metody płatności w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym.

Zaoszczędzony cashback wypłać na swoje konto bankowe i ciesz się zwrotem. Tak. To takie proste :)

błąd
Przepraszamy,
obecnie nie posiadamy kart podarunkowych do tego sklepu.
Opis produktu.

Wręcz kartę podarunkową tym, których kochasz. Nieważne, czy to prezent z okazji urodzin, podziękowanie czy po prostu wyraz sympatii.

Kup kartę podarunkową i podaruj najbliższym jedzenie pod same drzwi Pyszne.pl.

Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia radości. W Polsce współpracujemy z ponad 9500 restauracji, serwującymi od burgerów po sushi.

Jak wykorzystać kartę.
 1. Wejdź na Pyszne.pl i wpisz swój kod pocztowy.
 2. Wybieraj spośród tysięcy restauracji.
 3. Dodaj do swojego koszyka ulubione pyszności i kontynuuj zamówienie.
 4. W dolnej części ekranu kliknij „DODAJ KOD RABATOWY” i wpisz kod z karty podarunkowej.
 5. Podczas realizacji transakcji wartość karty podarunkowej zostanie odjęta od sumy zamówienia.
 6. To wszystko. Zrelaksuj się i zaczekaj, aż kurier dostarczy jedzenie!


Warunki korzystania

Aby zakupić Kartę Podarunkową Pyszne.pl należy odwiedzić stronę giftcards-pyszne.pl/pl_pl/ i postępować zgodnie z instrukcjami.

Karty podarunkowe można obecnie zrealizować wyłącznie na www.pyszne.pl

Sprzedaż kart podarunkowych Pyszne.pl jest zarządzana przez naszego partnera Epay - nazwę handlową EPAY LIMITED, Kingfisher House, 2 Woodbrook Crescent, Billericay, CM12 0EQ, założoną w 1999 roku i zarejestrowaną w Anglii 03695345. Nr VAT: 731194940.

Karta Podarunkowa należy do Pyszne.pl, a kontakt z Pyszne.pl jest konieczny wyłącznie w przypadku problemów z Kartami Podarunkowymi lub w przypadku żądania zwrotu pieniędzy.

Twoja Karta Podarunkowa będzie funkcjonować jako voucher Pyszne.pl, co oznacza:

 1. Kartę Podarunkową można wykorzystać, używając jej przy finalizacji zamówienia na www.Pyszne.pl lub w aplikacji mobilnej.
 2. Pozostałą część kwoty można zapłacić za pomocą jednej z dostępnych metod płatności online.
 3. Karta Podarunkowa może być używana wielokrotnie, aż do wyczerpania całej kwoty.
 4. Karty Podarunkowe nie mogą być używane w połączeniu z innymi rabatami lub promocjami oferowanymi lub reklamowanymi w określonym czasie.
 5. Karty Podarunkowe nie mogą być przekazywane, kopiowane, reprodukowane, rozpowszechniane lub publikowane bezpośrednio lub pośrednio w jakiejkolwiek formie.
 6. Do realizacji Karty Podarunkowej mogą mieć zastosowanie warunki obowiązujące w danej restauracji, takie jak minimalna wartość zamówienia.
 7. Zakupy kart podarunkowych podlegają 14-dniowemu okresowi zwrotu, licząc od daty otrzymania, po którym nie podlegają zwrotowi. Pyszne.pl nie będzie w stanie dokonać zwrotu pieniędzy za Karty Upominkowe, które zostały już częściowo lub w całości wykorzystane. Zwrócone Karty Podarunkowe zostaną anulowane, a Karta Podarunkowa zostanie uznana za nieważną.
 8. Zakupione Karty Podarunkowe nie podlegają wymianie, a po zakupie Karty Podarunkowej wartość kredytu na koncie nie podlega przeniesieniu.
 9. Karty Podarunkowe nie mogą być doładowywane.
 10. Karty Podarunkowe nie mogą być wykorzystane do zakupu innych Kart Podarunkowych Pyszne.pl. Karty Upominkowe nie mogą być doładowywane, odsprzedawane, przekazywane w celu uzyskania wartości lub wymieniane na gotówkę, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo. Niewykorzystanych Kart Podarunkowych nie można przekazywać na inną platformę Pyszne.pl.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zakupu Karty Podarunkowej według własnego uznania i w takim przypadku dokonamy zwrotu pieniędzy za transakcję.
 12. Jeżeli uznamy, że w momencie zakupu lub z perspektywy czasu użytkownik w jakikolwiek sposób nadużywa Kart Podarunkowych lub sprzedaje je innym osobom, zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia Karty Podarunkowej i zamknięcia konta Pyszne.pl bez uprzedniego powiadomienia użytkownika.
 13. Pyszne.pl zastrzega sobie prawo do uniemożliwienia osobom trzecim dystrybucji lub reklamy swoich Kart Podarunkowych, według własnego uznania.
 14. Pyszne.pl nie ponosi odpowiedzialności za Karty Podarunkowe sprzedawane lub dystrybuowane przez stronę trzecią, która nie została zatwierdzona przez Pyszne.pl.
 15. W żadnym wypadku Pyszne.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody pośrednie, wtórne, przykładowe, uboczne, szczególne lub karne, w tym również za utracone korzyści, nawet jeśli Pyszne.pl został poinformowany o możliwości wystąpienia takich szkód.
 16. Karty Podarunkowe są ważne przez co najmniej 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku, gdy lokalne przepisy nakazują dłuższy termin ważności, a okres 12 miesięcy już upłynął, co uniemożliwia realizację Karty Podarunkowej, prosimy o kontakt z lokalnym działem obsługi klienta Pyszne.pl, który będzie w stanie udzielić pomocy.
 17. Każda niewykorzystana kwota na Karcie Podarunkowej będzie traktowana jako utrata przez Ciebie prawa do korzystania z Karty Podarunkowej, a niewykorzystane środki będą traktowane jako brak sprzedaży. Data ważności podana przy dostawie Karty Podarunkowej będzie akceptowalnym okresem granicznym dla zastosowania tej klauzuli.
 18. Jeśli wartość zakupu (w tym opłaty za obsługę i opłaty restauracyjne, jeśli dotyczy) jest mniejsza niż wartość Karty Podarunkowej, pozostała część środków na Karcie może zostać zrealizowana przy następnym zakupie.
 19. W przypadku anulowania zamówienia Pyszne.pl i użycia Karty Podarunkowej jako pełnej lub częściowej płatności, Karta Podarunkowa zostanie tymczasowo zablokowana i będzie można z niej ponownie skorzystać po upływie 24 godzin. Nie będzie możliwości wymiany pieniędzy za zwrócone lub anulowane zamówienia dokonane przy użyciu Karty Podarunkowej.
 20. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych warunków w dowolnym momencie.
 21. Ogólne zasady i warunki znajdujące się na Pyszne.pl będą miały zastosowanie do nabywania i korzystania z Kart Podarunkowych, a nabywając Kartę Podarunkową użytkownik jest również związany tymi ogólnymi zasadami i warunkami.
 22. Polityka prywatności Pyszne.pl znajdująca się na naszej stronie internetowej ma zastosowanie w zakresie, w jakim możemy gromadzić lub przetwarzać jakiekolwiek dane osobowe w związku z Kartami Podarunkowymi.
 23. Przy zakupie Karty Podarunkowej gwarantujesz nam, że jesteś odpowiednio upoważnionym odbiorcą Karty Podarunkowej i że używasz jej zgodnie z niniejszymi warunkami, legalnie, zgodnie z prawem i w dobrej wierze. Jeśli według naszego wyłącznego uznania uznamy, że Karta Podarunkowa jest używana z naruszeniem niniejszych warunków, niezgodnie z prawem, nielegalnie lub w złej wierze, możemy odrzucić lub unieważnić Kartę Podarunkową.
 24. Niniejsze warunki oraz wszelkie spory lub roszczenia (w tym spory lub roszczenia pozaumowne) wynikające z niniejszych warunków lub z nimi związane podlegają przepisom prawa Polska i podlegają wyłącznej jurysdykcji sądów Polskie.


Razem
40,00 zł
Twój cashback 1,20 zł
Kup teraz
Kup teraz
Razem
Twój cashback
edytuj
Twoje dane Dane wymagane do złożenia zamówienia
Edytuj
Dalej
Dostawa Produkty zwykle docierają w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia, chyba że wybrano inną datę dostawy.
cashback
Wysyłka na adres:
Czas dostawy:
zwykle docierają w ciągu kilku minut
Edytuj
Dalej
Płatność
metody płatności ING metody płatności ING metody płatności ING
błąd
Przepraszamy
Wystąpił problem z zamówieniem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z naszym działem pomocy support@alerabat.com.