Walentynki
Pełną listę ofert, promocji i kodów rabatowych z okazji walentynek znajdziesz na Alerabat.com. Skorzystaj z atrakcyjnych wyprzedaży i rabatów. Przeglądaj zniżki w najlepszych sklepach i wybierz prezent idealny już dziś, bez wychodzenia z domu!

  • Ulubione marki
  • Kategorie

Walentynki 2020

Przez jednych znienawidzone, przez innych z przyjemnością świętowane – walentynki. Jeśli Ty lub Twoja druga połówka należycie do osób, które w tym dniu szczególnie lubią okazywać sobie uczucia, zostańcie z nami! Od 1 lutego codziennie aktualizujemy dla Was bazę kuponów rabatowych, kodów i promocji z okazji walentynek. Dzięki temu bez problemu wybierzecie najpiękniejszy prezent dla Waszej walentynki z atrakcyjną zniżką! Wiecie już, jaki upominek uszczęśliwi Waszą parę?

Prezenty na walentynki – co wybrać

Prezent dla ukochanej osoby nie musi być najdroższy, najwspanialszy, najbardziej wymyślny. Powinien być przede wszystkim ofiarowany z serca. Dlatego nieważne, jaki macie budżet – w każdym przedziale cenowym możecie znaleźć ciekawy drobiazg, który będzie symbolizował Wasze gorące uczucia. Często wybieranymi prezentami z okazji dnia świętego Walentego są kwiaty, czekoladki i biżuteria. Pamiętamy jeszcze czasy, w których tego dnia królowały maskotki z wyznaniem „kocham Cię”, lizaki w kształcie serc i wszelkie różowo-czerwone dodatki. Dziś wiele par woli wybrać się do kina lub na romantyczną kolację, zamiast na spacer z balonikiem w kształcie serca w dłoni. Nie ma się jednak czego wstydzić, jeśli lubicie ten krytykowany przez niektórych element kiczu – walentynki to dzień, w którym możecie bez wyrzutów sumienia się w nim zanurzyć.

Najlepsze prezenty – gdzie szukać zniżek?

14 lutego zaskoczcie ukochaną wysyłając bukiet róż pocztą kwiatową wprost do jej biura, a jeśli woli słodki podarunek – czekoladowy telegram. Najlepsze kody rabatowe do wykorzystania w Chocobox i zniżki na przesyłki kwiatowe znajdziecie u nas. Wybieracie się do kina? Poszukajcie tańszych biletów np. do Multikina lub Cinema City, a zaoszczędzone pieniądze wydajcie na ulubione przekąski! Sprawdźcie promocje i kody rabatowe na biżuterię i bieliznę. Sprawicie przyjemność Wam obojgu. Pragniecie ofiarować sobie ulubione perfumy, które pobudzą Wasze zmysły? Codziennie podpowiadamy, gdzie są najlepsze kody rabatowe do perfumerii. Każdego dnia znajdziecie u nas świeżą dawkę promocji z okazji walentynek i kody rabatowe na wyjątkowe prezenty. Do Waszej dyspozycji są akcje promocyjne największych marek i niszowych sklepów. Wybierając podarunek, kierujcie się przede wszystkim upodobaniami Waszej ukochanej i sercem. Pamiętajcie, że najważniejsze tego dnia nie są rzeczy materialne, ale łączące Was uczucie.

Dzień zakochanych – historia a nowoczesność

Tradycja obchodzenia dnia zakochanych znana jest w Europie południowej i zachodniej już od czasów średniowiecza, ale w Polsce prawdziwą popularność zyskała w latach 90. ubiegłego stulecia. Dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania ukochanych drobnymi upominkami i kartkami wyrażającymi miłość. Czasy się zmieniają, zmieniają się również prezenty kupowane tego dnia. Pary, które obchodzą walentynki, coraz częściej decydują się na bardziej kosztowne podarunki, takie jak luksusowe perfumy, kosmetyki lub zmysłową bieliznę. Nie brakuje też tych, którzy wybierają się tego dnia na randkę, żeby cieszyć się swoją obecnością. Część społeczeństwa krytykuje komercjalny i konsumpcyjny charakter dnia, ale nie zmienia to faktu, że na stałe wpisał się on w kalendarz obchodzonych w Polsce świąt.

Walentynki