Gothaer kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(53)

Gothaer kod rabatowy
 • 121 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Ubezpieczenie OC w atrakcyjnej cenie!

Zniżki do 80%, samochód zastępczy w cenie i inne korzyści.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Gothaer otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Gothaer kupon rabatowy
 • 39 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Ubezpieczenia nieruchomości w super cenach!

W Gothaer ubezpieczenia domów i mieszkań, jednostek pływających i instalacji energii odnawialnej na bardzo dobrych warunkach.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Gothaer otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Gothaer

Ubezpiecz siebie i swój dom w Gothaer

Ubezpieczenie domu, swojego życia i majątku to ważna sprawa. Nie każdy o tym pamięta. Przygotowane przez Gothaer kody rabatowe na ubezpieczenia to doskonały pomysł na to, aby w końcu zadbać o siebie. Większość osób decyduje się tylko na zakupienie OC swojego auta, ale czy to wystarczy? Na pewno nie! OC pokrywa tylko szkody, które mogą wyniknąć z udziałem naszego samochodu. Mogą to być na przykład wypadki, potrącenia czy zdarzenia drogowe. Z pewnością OC samochodowe to nie jedyne ubezpieczenie, jakie powinna mieć rodzica. Co bowiem w sytuacji, kiedy jeden z rodziców zachoruje lub umrze? Co zrobić, kiedy dom zostanie zalany przez powódź albo zniszczony przez przypadkowo zaprószony ogień? W takiej sytuacji pomóc może tylko i wyłącznie Gothaer. Kupony promocyjne na ich ofertę to doskonały pomysł na zaoszczędzenie dodatkowych środków, które można przeznaczyć na inne przyjemności.

Gothaer - tanie ubezpieczenia!

Podstawowe ubezpieczenie OC jest dla każdego pojazdu, który porusza się po drogach, obowiązkowe. To nic dziwnego, że kierowca decyduje się też na coś dodatkowego. Dodatkowe ubezpieczenia, jak i podstawowe OC, warto wykupić w Gothaer. Zniżki na ubezpieczenia obejmują także ofertę dla kierowców. W ofercie tego zakładu ubezpieczeniowego można znaleźć ubezpieczenie OC, AC, a także różne pakiety uzupełniające. Jeżeli mieszkasz w okolicy, gdzie jest dużo kradzieży, to możesz wybrać pakiet ubezpieczający na wypadek kradzieży lub wybicia szyb. Obawiasz się powodzi? Wybierz pakiet, który pokryje szkody wynikające z takich właśnie zdarzeń losowych. Wybierajac przygotowane przez Gothaer promocje możesz na ubezpieczeniu samochodu zaoszczędzić naprawdę sporo. Najlepszym sposobem na skorzystanie z oferty Gothaer jest udanie się na rozmowę z ich konsultantem. Z chęcią doradzi on w wyborze i pomoże wybrać taką opcję, która będzie najkorzystniejsza. W ofercie znaleźć można także Zieloną Kartę. Jest to bardzo nietypowy rodzaj ubezpieczenia, który potrzebny jest na przykład podczas wyjazdu na Ukrainę, do Serbii albo do innego kraju wschodniego. Zielona Karta to zagraniczne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Gothaer - sprawdź promocje i zniżki!

Wybierasz się na wakacje? Aby minęły bezpiecznie i bez zmartwień odwiedź stronę Gothaer. Wyprzedaże ubezpieczeń turystycznych trwają przez cały rok. Dzięki nim, nawet jeżeli w środku zimy wybierzesz się na wakacje, możesz liczyć na pełną ochronę! Nawet, jeżeli zdarzy się jakiś wypadek, to spokojnie możesz spać i nie martwić się o swoje zdrowie i ewentualne wydatki. Ubezpieczenia turystyczne od Gothaer to doskonały wybór! Przeglądając przygotowane przez Gothaer kody rabatowe można zauważyć, że obejmują one nie tylko ubezpieczenia samochodowe i turystycznej, ale także ubezpieczenia osobiste. Dzięki nim można nie martwić się już nigdy więcej o swoje zdrowie, czy o zdrowie swojej rodziny.

Masz swoją działalność? Z pewnością doskonale sobie zdajesz sprawę z tego, że każda firma jest narażona na naprawdę spore koszty i wydarzyć może się wiele wypadków. Najlepiej chroni przed nimi ubezpieczenie zakupione w Gothaer. Kupony promocyjne na ubezpieczenia to doskonała opcja dla właścicieli firm, ale także dla rolników. Chociaż gospodarstwa nie są widziane przez prawo jako działalność gospodarcza, to przecież czasami też mogą przynieść duże straty, które wynikają zazwyczaj z działania różnych żywiołów. Zniszczenie plonów przez pożar, deszcz albo suszę jest równie szkodliwe, jak kradzieże czy padnięcia zwierząt. W takiej sytuacji warto zaufać Gothaer. Zniżki na pakiety ubezpieczeniowe pozwalają zabezpieczyć się na wszystkie możliwości

Oszczędzaj na ubezpieczeniach w Gothaer!

Zamiast czekać aż coś się wydarzy, zapobiegaj – odpowiedzią jest zakład ubezpieczeniowy Gothaer. Promocje na ubezpieczenia pozwalają zadnać o siebie, swoją rodzinę, dom i cały zarobek. Pakiety są przygotowane w różnych opcjach, można je dowolnie łączyć. Płatności mogą być rozłożone na raty – właśnie dlatego warto zaufać Gothaer! Wyprzedaże na ubezpieczenia to doskonały sposób na to, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali roku. Nie czekaj i już teraz wejdź na stronę Gothaer i zdecyduj się na wybór odpowiedniego rozwiązania dla siebie.

Archiwalne kupony
 • 531 osób skorzystało z tego kuponu

 • Kod rabatowy

Kod rabatowy 15% na ubezpieczenia turystyczne w Polsce i zagranicą!

Kod wpisz w formularzy zamówienia.

Warunki:

 • ważność kuponu:
  02.10.2016
 • czy dotyczy także przecen?
  nie

Skopiowano

POKAŻ KOD
Oferta skończyła się 3 lata temu.
Przejdź do oferty
 • Kliknij w kod, aby skopiować

 • następnie wklej go w koszyku zamówienia na stronie Gothaer

Strona Gothaer otworzyła się w nowej zakładce/oknie.

Kliknij w kod, aby go skopiować, a następnie Przejdź do sklepu

Opinie użytkowników o Gothaer

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych