Natalis Polska kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(1)

Natalis Polska kod rabatowy
 • 46 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Wysyłka żelu Natalis kurierem gratis!

Zamów żel i odbierz darmową dostawę.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Natalis Polska otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Natalis Polska

Wysokiej jakości żel położniczy Natalis

Natalis 1 to wysokiej jakości żel położniczy, którego głównym zadaniem jest ułatwienie przebiegu porodu naturalnego, co dzieje się dzięki stworzeniu warstwy poślizgowej w kanale rodnym. Produkt posiada bardzo wiele atutów, które masz szansę potwierdzić konsultując się z ekspertami. Chcąc sprawdzić możliwości produktu wystarczy, że złożysz zamówienie, które uwzględnia bezpłatną wysyłkę kurierską, dzięki której żel położniczy trafi pod wskazany przez Ciebie adres już następnego dnia. Do zakupu mogą zachęcić Cię dostępne do pobrania w Internecie kupony rabatowe. Natalis Polska pozwala wpisać jeden z nich, co skutkuje błyskawicznym obniżeniem ostatecznej kwoty do zapłaty za zamówienie.

Kup żel położniczy, który posiada ogromną ilość zalet!

Największymi atutami żelu położniczego Natalis 1, które możesz dostrzec jest skrócenie czasu porodu przy jednoczesnej ochronie płodu, pochwy, dna miednicy, a także narządów rodnych. Produkt pozbawiony jest jakichkolwiek substancji czynnych, a także składników hormonalnych, dzięki czemu lista przeciwwskazań do jego stosowania jest bardzo krótka. Do Twojej świadomości ma szansę przemówić ponadto fakt, iż Natalis 1 zmniejsza ryzyko urazów dziecka i matki, a jednocześnie jest odpowiedzialny za wsparcie w zakresie odbudowy flory bakteryjnej w pochwie.

Kolejną zaletą żelu położniczego wyprodukowanego przez Natalis Polska jest fakt, że zyskał on rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych już w 2012 roku. Dostępne w sklepie internetowym Natalis Polska promocje pozwalają sfinalizować zakup żelu za niecałe 200 złotych. Żel może trafić do Ciebie po opłaceniu zamówienia za pomocą płatności elektronicznych PayU bądź po wybraniu przesyłki za pobraniem. Żel Natalis 1 na preferencyjnych warunkach możesz nabyć przede wszystkim wówczas, jeśli prowadzisz szkołę rodzenia, ponieważ właśnie dla takich klientów dostępna jest oferta specjalna w Natalis Polska. Zniżki będziesz w stanie uzyskać wówczas, gdy postanowisz dodać swoją szkołę rodzenia do katalogu przygotowanego przez producenta.

Natalis 1 to ogólnodostępny produkt

Wybierając żel położniczy Natalis 1 zyskujesz szansę na ułatwienie naturalnego porodu, a jednocześnie masz pewność, że produkt znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku pierworódek, jak i wieloródek. Producent uwzględnia również stosowanie żelu po przeprowadzonym cesarskim cięciu. O szerokiej dostępności żelu położniczego decyduje fakt, iż przy jego zakupie nie musisz posiadać recepty, a jednocześnie trafił on do największej w Polsce sieci dystrybucji NEUCA. Szukając żelu w najlepszej cenie warto zainteresować się tym, jakie są dostępne w sieci kupony rabatowe. Natalis Polska pozwala dzięki nim skutecznie zapewnić Ci spore oszczędności. Wystarczy zaledwie moment w obrębie strony producenta, aby znaleźć jedną z wielu aptek stacjonarnych, w których dostępny jest żel położniczy Natalis 1, dzięki czemu możesz rozpocząć jego stosowanie już kilkadziesiąt minut po podjęciu decyzji o zakupie. Promocje Natalis Polska umożliwią Ci zdobycie atrakcyjnego gratisu tj. książeczka zdrowia dziecka lub płyta DVD.

Archiwalne kupony
 • 26 osób skorzystało z tego kuponu

 • Tylko u nas
 • Kod rabatowy

Kod rabatowy 30% na zakup żelu Natalis 1!

Kod wpisz podczas składania zamówienia. Żel położniczy Natalis 1 został opracowany w celu ułatwienia porodu naturalnego, może być stosowany zarówno u pierworódek, jak i u wieloródek, a także w stanach po cięciu cesarskim.

Warunki:

 • ważność kuponu:
  01.05.2017
 • czy dotyczy także przecen?
  nie

Skopiowano

POKAŻ KOD
Oferta skończyła się 2 lata temu.
Przejdź do oferty
 • Kliknij w kod, aby skopiować

 • następnie wklej go w koszyku zamówienia na stronie Natalis Polska

Strona Natalis Polska otworzyła się w nowej zakładce/oknie.

Kliknij w kod, aby go skopiować, a następnie Przejdź do sklepu

Opinie użytkowników o Natalis Polska

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych