Świat doznań kody rabatowe i promocje Marzec 2020

(8)

Świat doznań kod rabatowy
 • 932 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Promocyjne ceny akcesoriów erotycznych!

feromony, lubrykanty i suplementy w niższej cenie.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Świat doznań otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Świat doznań kupon rabatowy
 • 637 osób skorzystało z tego kuponu

 • Darmowa dostawa

Darmowa dostawa!

Przy zakupach powyżej 119 zł.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Świat doznań otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Świat doznań

Świat Doznań - dyskretnie i bez pruderii

Erotyka to nieodłączna część życia ludzkiego, wymagająca jednak intymności oraz dyskrecji. Nie oznacza to jednak pruderii. Udane życie seksualne cementuje związki i pogłębia więzi. Dlatego nie ma nic złego w tym, że w trosce o wzbogacanie sypialnianych doświadczeń, partnerzy używają różnego rodzaju gadżetów i akcesoriów erotycznych. Gdy do sypialni zaglądają nuda z monotonią, a oziębłość chowa się za progiem, wówczas trzeba podgrzewać atmosferę, urozmaicać gry miłosne, dostarczając partnerce/partnerowi i sobie więcej satysfakcjonujących wrażeń.

Skąd brać gadżety erotyczne?

Tu z pomocą przychodzą sklepy z akcesoriami erotycznymi, zwane popularnie sexshopami. Jeszcze 30-40 lat temu były nieobecne na polskim rynku, od pewnego czasu w każdym mieście można je spotkać, choć za zasłoniętymi witrynami dyskretnie ukrywają swą zawartość. Dla wielu klientów nie ma nic krępującego w tym, że przychodzą tu zaopatrzyć się w atrakcyjne przedmioty urozmaicające lub poprawiające życie erotyczne. Jednak dla innych to zadanie ponad miarę, nie chcą zdradzać się przed sprzedawca ze swymi potrzebami czy upodobaniami. Dlatego ci drudzy chętniej robią zakupy w internetowych sexshopach.

Dlaczego Świat Doznań?

Świat doznań jest takim właśnie sklepem internetowym, który zapewnia klientom dyskretną pomoc. Na czym to polega? Po pierwsze, na internetowych stronach sklepu klienci znajdą zdjęcia ze szczegółowym opisem oferowanych produktów, blogi z atrakcyjną zawartością, co pozwala na uzupełnienie swej wiedzy z zakresu życia erotycznego jak i problemów łóżkowych, a także praktyczne porady, jak wykorzystywać akcesoria czy radzić sobie z własną fizjologią. Profesjonalne porady można też uzyskać od wyszkolonych w tej branży pracowników sklepów. Dla nich nie ma tematów tabu, w końcu seksualizm człowieka jest czymś naturalnym i oczywistym.

Po drugie, sklep Świat doznań oferuje niskie ceny na produkty dobrej jakości, o ustalonej renomie i skutecznym działaniu. Zniżki cen wynikają z tego, że sklep pozyskuje towar bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dostawców, z którymi może negocjować ceny. Kupując duże ilości produktów, uzyskuje korzystne ceny.

Po trzecie, sklep zapewnia pełną dyskrecję, przesyłając do klienta towar nieoznaczony logiem sklepu czy nazwą towaru, tak więc nawet zaprzyjaźniony listonosz czy kurier nie zorientuje się, co zawiera przesyłka.

Poza tym sklep przez cały rok oferuje promocje na poszczególne produkty. Wszyscy lubimy kupować bez przepłacania, więc warto korzystać z okazji cenowych, jakie dają kupony promocyjne. Można je znaleźć na internetowych serwisach rabatowych. Wpisując w formularz zamówienia zakupów kody rabatowe, automatycznie uzyskujemy znaczące upusty cenowe. Informacje o takich zniżkach uzyskamy też na stronach sklepu Świat doznań oraz na jego facebooku.

Swoistego rodzaju promocją jest też bezpłatna dostawa przesyłki przy koszcie zakupu od 111 złotych. Warto też się zainteresować, czy Świat doznań prowadzi wyprzedaże.

Oferta sklepu

W ofercie sklepu klienci znajdą wszystko, czego potrzebują, by wprowadzić trochę pikantności do sypialnianych zabaw oraz by zlikwidować problemy seksualne. Są więc tam takie gadżety jak bielizna erotyczna, dodatki erotyczne i różnego rodzaju „ zabawki” przydające się nie tylko w sypialni, ale i podczas wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Poza tym można się tam zaopatrzyć w feromony - substancje zapachowe, które zwabiają i oszałamiają partnera/partnerkę, w lubrykanty – substancje nawilżające oraz w kosmetyki erotyczne (żele i balsamy do masażu, środki antybakteryjne itp.). Mężczyźni mający kompleks małego członka również spotkają się w tym sklepie z pomocą. Są tu bowiem suplementy diety i żele umożliwiające przy regularnym stosowaniu trwałe powiększenie penisa, oraz urządzenia powiększające czy umożliwiające erekcję .

Przed zakupem warto jednak zorientować się, jakie aktualnie obowiązują promocje. Za każdym razem można liczyć na zniżki.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Świat doznań

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych