Zaliczka.pl kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(1)

Zaliczka.pl kod rabatowy
  • 50 osób skorzystało z tego kuponu

  • Promocja

Pierwsza pożyczka do 2000 zł!

Gotówka bez formalności.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
  • czy dotyczy także przecen?
    nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Zaliczka.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Popularne kody rabatowe Zaliczka.pl

Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
do 2000 zł Pierwsza pożyczka do 2000 zł! Do odwołania
Informacje o Zaliczka.pl

„Zaliczka, przyjaciel w finansach”

„Zaliczka, przyjaciel w finansach” – takie hasło przyświeca firmie pożyczkowej o nazwie Zaliczka.  Co prawda, firma udziela pożyczek w całości (czyli w wysokości, jakiej życzy sobie pożyczkobiorca, po warunkiem, że kwota nie jest wyższa niż 2000 złotych), nie zaś najpierw zaliczkę, potem resztę.

Gdy się znajdziesz w tarapatach finansowych

Każdemu może się przytrafić utrata płynności finansowej. Do wypłaty (pensji, honorarium, gaży, żołdu) jeszcze daleko,  w sklepach są wyprzedaże, z których chcemy skorzystać,  zdarzy się losowy wypadek, np. choroba, konieczność naprawy auta, a pieniędzy na niezaplanowany wydatek brak. Brak też znajomych, od których moglibyśmy pożyczyć potrzebną kwotę. Wtedy jedynym wyjściem jest skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych, dających tak zwane „chwilówki”. Jedną z takich firm jest Zaliczka. Zniżki, a właściwie brak prowizji przy spłacie pożyczki, zachęcają do korzystania z usług tego pożyczkodawcy.

Sprawdź, czy możesz być klientem Zaliczki

Jeśli masz co najmniej 21 lat, posiadasz dowód osobisty, polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania, masz stałe dochody, konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail, możesz starać się o pożyczkę w Zaliczce. Jeszcze należy spełnić jeden warunek: trzeba mieć spłaconą poprzednią pożyczkę, jeśli wcześniej korzystaliśmy z pomocy tej firmy.

Jak zostać pożyczkobiorcą w Zaliczce 

Najpierw trzeba wejść na stronę internetową zaliczka.pl. Znajduje się tam formularz rejestracyjny. Trzeba go wypełnić, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i hasło do serwisu. Należy zatwierdzić rejestrację. Następnie trzeba złożyć wniosek o pożyczkę, do czego potrzeba utworzyć profil w serwisie.  Na profilu podaje się takie dane jak PESEL, numer dowodu osobistego, adres, miejsce zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wysokość miesięcznych wydatków.

Rejestracji można dokonywać oraz składać wniosek przez całą dobę, jednakże przyznawanie pożyczki odbywa się w godzinach pracy firmy (poniedziałek – piątek – 8.30-19, w soboty i niedziele – 10.30-16).  Informacja o przyznaniu pożyczki jest przesyłana SMS-em oraz na adres mailowy. Przelew pieniędzy na konto pożyczkobiorcy odbywa się tego samego dnia lub następnego (tylko w dni robocze).

Czy dane klienta są weryfikowane?

Po założeniu profilu na stronie Zaliczka dane są weryfikowane poprzez zalogowanie się klienta na swoje konto przez aplikację Instantor.  Następnie klient jest sprawdzany w bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej, czy nie ma zaległości w spłacaniu pożyczek w innych firmach. Chodzi tu o sprawdzenie wiarygodności klienta. Klienci mający problemy ze spłacaniem poprzednich pożyczek nie otrzymają pieniędzy w Zaliczce. Chodzi tu nie tylko o interes firmy, ale też interes potencjalnego klienta, gdyż niespłacanie pożyczki skutkuje określonymi konsekwencjami: karami pieniężnymi, windykacją, sprawą sądową, wpisaniem w rejestr dłużników.

Ile kosztuje pożyczka?

Koszty pożyczki obejmują stałe oprocentowanie w wysokości 10% w skali roku, opłatę przygotowawczą oraz prowizję. Udzielane pożyczki mogą być w kwocie od 100 zł do 2000 zł. Okres spłaty to 15 lub 30 dni (wyższe niż 1000 zł – tylko 30 dni). Przykładowe koszty pożyczki na 30 dni wynoszą: w przypadku 100 zł – 28,28 zł, w przypadku 1000 zł – 282,86 zł, w przypadku 2000 – 565 zł. Nie jest to mało, więc klienci pytają o ewentualne zniżki.

Niestety, firmy pożyczkowe są jak banki, niewzruszone. Jednakże firma Zaliczka promocje ma w ofercie. Co prawda, nie obowiązują one stale, ale warto na stronach naszego serwisu sprawdzać, czy są aktualne. Promocje polegają na tym, że pierwsza pożyczka jest oferowana bez dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto wybrać firmę Zaliczka?

Firm udzielających niewysokich pożyczek na krótki termin działa w Polsce sporo. Dlaczego warto wybrać Zaliczkę? Jest to firma wiarygodna, wszystkie informacje odnośnie warunków pobrania i spłaty pożyczki podaje na swoich stronach, nie ma opłat nieujawnionych wcześniej. Decyzja o przyznaniu (bądź nieprzyznaniu) pożyczki zapada szybko, przelew może być dokonany nawet po pół godzinie od złożenia wniosku. Stali klienci wniosek o kolejne pożyczki mogą składać nawet SMS-em.

Firmy nie interesuje na jaki cel będą wydatkowane pieniądze.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Zaliczka.pl

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych