4 Life Direct kody rabatowe i promocje Maj 2018

(3)

Oceń sklep

 • Promocja

Bezterminowe ubezpieczenie na życie!

Sprawdź jak otrzymać wysokie świadczenia.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta ważna do odwołania.
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
4 Life Direct kod rabatowy
 •   Promocja

  Promocja

 • 301 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji 4 Life Direct otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o 4 Life Direct

Ubezpiecz się na życie z kuponem do 4lifedirect.pl!

Ubezpieczenia to rodzaj usług finansowych, które stanową gwarancję wsparcia w sytuacji, gdy nie można wykonywać pracy zarobkowej lub konieczne bywają spore nakłady na podjęcie leczenia. W wieku sytuacjach takie ubezpieczenie bywa wymagane i narzucane przepisami prawa. Dotyczy to przede wszystkim kierowców oraz pracowników, których obejmuje ochrona wypadkowa. Ubezpieczają się też firmy, aby w ten sposób nie ponosić kosztów, gdy pracownik wystąpi o odszkodowanie. Jednym z najpopularniejszych, jest również ubezpieczenie na życie, które oferuje 4lifedirect.pl. Skorzystaj z okazji, jaką gwarantuje Ci kod promocyjny i podpisz umowę taniej, a otrzymasz pewność, że po Twojej śmierci najbliżsi nie zostaną sami z problemem Twojego pogrzebu. Pomyśl o swoich dzieciach! Ubezpiecz się na życie w 4lifedirect.pl!

4Life Direct - sprawdź promocje

Jak możesz skorzystać z oferowanej Ci propozycji? Już za chwilę zajrzyj na stronę 4lifedirect.pl i poszukaj informacji na temat tego, co zyskasz dzięki podpisaniu odpowiedniej umowy. Nie ma znaczenia, czy masz dopiero 20 czy już 70 lat, każdy może skorzystać z ubezpieczenia, płacąc odpowiednią do swojej sytuacji składkę. Nie musisz obciążać swojego portfela ponad własne możliwości. Kod promocyjny pozwoli Ci zaoszczędzić, a Ty wybierzesz sumę ubezpieczenia, na którą Cię stać. Nie zastanawiaj się, tylko już dziś pomyśl o przyszłości. Nie zostawiaj najbliższych w trudnej sytuacji, gdy będą musieli pomyśleć o Twoim pogrzebie. Odbierz swój kupon i podaj dane w formularzu na 4lifedirect.pl, a konsultant przeliczy składkę i powie Ci ile będziesz płacić, aby otrzymać wybraną przez Ciebie kwotę odszkodowana.

4 Life Direct

Ubezpieczenia na życie 4Life Direct!

Ubezpieczenie na życie to gwarancja, że po Twojej śmierci dzieci lub partner otrzymają odpowiednie środki na pochówek. Nie zostawiaj ich w tym problemem. Pokaż, że jesteś osobą świadomą i odpowiedzialną. Wykorzystaj zniżkowy kod rabatowy, a Twoje ubezpieczenie będzie najlepszą decyzją, jaką podejmiesz w swoim życiu. Już teraz zajrzyj na stronę i umów się z konsultantem, a ocenisz własne możliwości finansowe i wybierzesz opcję, która nie zakłóci płynności Twojego budżetu. Nie czekaj aż nadejdzie starość. Pomyśl o swoim życiu i zabezpieczeniu przyszłości Twoich dzieci już teraz. Kupon do 4lifedirect.pl pomoże Ci w podjęciu najlepszej decyzji, a do Ciebie należy jedynie wybór odpowiedniej opcji.

Sprawdź ofertę 4Life Direct!

Nie pracujesz i nie posiadasz odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego? Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę na wypadek poważnej choroby i konieczności hospitalizacji. Zajrzyj na stronę 4lifedirect.pl i dowiedz się, ile możesz zyskać wykupując odpowiednie ubezpieczenie szpitalne. Nie narażaj bliskich na poważne wydatki! Wykorzystaj kod promocyjny i zapewnij sobie środki, którymi pokryjesz pobyt w placówce, a Twoje ubezpieczenie pokryje opłatę za każdy dzień pobytu w szpitalu. Pamiętaj, choroba nie wybiera i nigdy nie będziesz mieć pewności, kiedy pojawi się u Ciebie. Pomyśl o tym już dziś i zabezpiecz się przez kosztami, którym nie podołasz. Odbierz kupon i podpisz umowę o ochronę szpitalną, a będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu na okoliczności.

4Life Direct - instrukcja korzystania z kodów rabatowych

1. Przeglądnij listę kuponów rabatowych i sprawdź szczegółowe warunki rabatu, które zawiera wybrany przez Ciebie kupon. Może się okazać, że dotyczy jedynie ściśle określonych produktów lub wymaga zakupu powyżej określonej kwoty.

2. Przy każdym kuponie znajduje się przycisk: „Przejdź do promocji” albo „Pokaż kod i otwórz stronę.

3. Przycisk: „Przejdź do promocji” od razu przekierowuje na stronę z artykułami w promocyjnych cenach. W trakcie zakupów nie pojawi się żądanie wykonania dodatkowych czynności takich jak wpisanie kodu.

4. Przycisk: „Pokaż kod i otwórz stronę” przekierowuje na stronę sklepu. U góry strony w ramce pojawi się kod rabatowy.

5. Należy wybrać produkt, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się wskazówkami. Wyświetli się okienko: „Wprowadź kod rabatowy”, w które wpisujemy lub wklejamy otrzymany kod. Realizacja zamówienia może odbywać się na dwa sposoby: przez zalogowanie na stronie sklepu lub przez skorzystanie z opcji zakupów bez rejestracji.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o 4 Life Direct

Oceń sklep

*min. 100 znaków

Najnowsze kupony
Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych