Wonga.com kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(5)

Wonga.com kod rabatowy
 • 244 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Pożyczka do 20 000 zł z jedną ratą gratis w Wonga!

Możliwość wzięcia pożyczki od 50 zł do 20 000 zł z okresem płatności nawet do 60 miesięcy.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Wonga.com otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Popularne kody rabatowe Wonga.com

Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
000 zł Pożyczka do 20 000 zł z jedną ratą gratis w Wonga! Do odwołania
Informacje o Wonga.com

Szybka gotówka od Wonga.com

Chwilowy brak gotówki to problem, który może dotknąć praktycznie każdego z nas. W takiej sytuacji trzeba posiłkować się pożyczaniem gotówki, ale nie zawsze ma się kogoś, kto może nam udzielić niewielkiej pożyczki. W takiej sytuacji można udać się do banku. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie - dlaczego? Uzyskanie kredytu w banku to długi proces. Takie rozwiązanie w ogóle nie nadaje się w sytuacji, kiedy ktoś nie ma po prostu czasu na czekanie. Do tego dochodzi cała robota papierkowa. Zaświadczenia, wnioski, wskazanie celu…. To wszystko to dodatkowe problemy dla osoby, które po prostu potrzebują szybkiej pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczyć 100 złotych do końca miesiąca, to na pewno nie ma czasu ani środków na to, aby dostarczać wszystkie dokumenty do banku. Na szczęście można skorzystać z innego rozwiązania, jakim są chwilówki. Nie każda firma ich udzielająca jest jednak godna polecenia. Jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie? Na pewno dobrym pomysłem jest skorzystanie z możliwości, jakie daje każdemu firma Wonga.com. Promocje na pożyczki gotówkowe to najlepszy sposób na to, aby zapłacić mniejszą cenę za Twoją pożyczkę! Decydując się na skorzystanie z oferty przygotowanej przez Wonga.com, zniżki naliczane są automatycznie dla wszystkich nowych klientów. Jeśli więc potrzebujesz zastrzyku gotówki, który przeznaczysz na dowolny cel, to zdecyduj się na skorzystanie z tego rozwiązania.

Pożyczki od 50 do 3000 złotych od Wonga.com

Korzystając z przygotowanych przez tę firmę możliwości, można pożyczyć dowolną kwotę. Na co ją możesz wykorzystać? Na co tylko chcesz, pożyczkę dostaniesz bez żadnych pytań i możesz ją przeznaczyć na przykład na wyprzedaże. Wonga.com to najlepsze miejsce w sytuacji, kiedy pojawi się jakaś atrakcyjne oferta, chcesz coś kupić, masz szansę zakupić tani bilet na wakacje albo po prostu coś się zepsuło w domu i musisz dokonać szybkiej naprawy. Co więcej, jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy na przykład szef spóźnił się z wypłatą albo z jakichś powodów nie możesz wypłacić swoich pieniędzy z konta. Środki można przeznaczyć na dowolny cel, więc bez problemów otrzymasz pieniądze od Wonga.com. Kupony promocyjne, które są widoczne dla ich strony, pozwalają dodatkowo obniżyć koszty pożyczki, poprzez zmniejszenie prowizji. Korzystając z oferty firmy, możesz zyskać dowolną kwotę od pięćdziesięciu złotych do nawet trzech tysięcy. Te środki trafią do ciebie w kilkanaście minut, a ty będziesz mógł nimi dysponować w dowolny sposób!

Wygodny czas spłaty pożyczki od Wonga.com

Czas spłaty pożyczki od tej firmy jest bardzo wygodny. Nie ma znaczenia, jaką kwotę chcesz pożyczyć. Nawet jeśli pożyczysz tylko pięćdziesiąt złotych, to możesz spłatę rozłożyć na 12 miesięcy! Oczywiście pieniądze możesz też spłacić następnego dnia. Od pierwszego dnia aż do sześćdziesiątego możesz wybierać każdy dowolny dzień na spłatę. Powyżej dwóch miesięcy opcje spłaty pojawiają się co miesiąc. Ty musisz po prostu wybrać ile pieniędzy i w jakim terminie chcesz spłacić. Wonga.com doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że czasami data spłaty jest kłopotliwa. W tej sytuacji umożliwia Ci przesunąć termin pierwszej spłaty, dzięki temu przesuwają się terminy kolejnych spłat. To doskonała opcja dla osób, które chcą przesunąć termin na tyle, żeby zawsze móc spłacać pożyczkę na przykład zaraz po wypłacie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które z pewnością spodoba się każdemu.

Atrakcyjne propozycje od Wonga.com

Przygotowane przez Wonga.com kupony promocyjne to sposób na obniżenie rat pożyczki. Dzięki nim zapłacisz mniejszą prowizję, co jest z pewnością doskonałym rozwiązaniem dla każdego! Wykorzystaj odpowiedni kod i skorzystaj z możliwości oraz swobody, jakie daje Wonga.com. Promocje i wyprzedaże w sklepach już nigdy Ci nie uciekną. Wniosek złożysz w wygodny sposób przez internet, dzięki czemu pieniądze będą u ciebie naprawdę szybko! Nie czekaj i już teraz wybierz tę ofertę! Dzięki niej już nigdy nie będziesz miał problemów z brakiem gotówki, a w razie potrzeby szybko otrzymasz pożyczkę.

Archiwalne kupony
 • 121 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Szybka pożyczka!

Szybka pożyczka do 500 zł, elastyczne, szybkie pożyczki w 15 minut!

Warunki:

 • ważność promocji:
  31.12.2015
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 4 lata temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Wonga.com otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Opinie użytkowników o Wonga.com

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych