ADAMEDsmartup.pl kody rabatowe i promocje Kwiecień 2020

(1)

ADAMEDsmartup.pl kod rabatowy
  • 95 osób skorzystało z tego kuponu

  • Promocja

Wygraj wyjazd na innowacyjny obóz naukowy i stypendium naukowe!

Korzystaj z inspirującej bazy wiedzy o naukach ścisłych i przyrodniczych, dowiedz się więcej o karierze naukowej i weź udział w konkursie o wyjazd na obóz naukowy i stypendium naukowe.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
  • czy dotyczy także przecen?
    nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji ADAMEDsmartup.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o ADAMEDsmartup.pl

ADAMEDsmartup.pl – jedyny w swoim rodzaju program naukowo-edukacyjny 

Nauki ścisłe to dziedziny, które kształtują przyszłość. To właśnie one gwarantują sukces zawodowy, ponieważ pracodawcy wciąż poszukują chłonnych i błyskotliwych umysłów ścisłych do wykonywania najbardziej odpowiedzialnych zadań. Sęk w tym, że wśród młodych ludzi istnieje więcej zwolenników nauk humanistycznych, ponieważ zwykle ich przyswajanie przychodzi im nieco łatwiej. Z tego powodu szczególnie warto pielęgnować u młodzieży pasję do nauk przyrodniczych i ścisłych, a także nakłaniać nastolatków do jej rozwijania.

Istnieje wiele ciekawych przedsięwzięć, które pozwalają cieszyć się młodym entuzjastom chemii, fizyki czy biologii, stawiając na ducha zdrowej rywalizacji. Wśród nich na pewno warto wymienić program ADAMEDsmartup.pl. Kupony promocyjne, na jakie czasem decydują się organizatorzy, pozwalają niekiedy wziąć udział w ciekawym wydarzeniu bez potrzeby przechodzenia etapu rekrutacyjnego lub zupełnie bezpłatnie. Warto regularnie sprawdzać, czy nie nadarza się jakaś ciekawa okazja, ułatwiająca zdobywanie wiedzy z określonej dziedziny i przeglądać bez ustanku promocje ADAMEDsmartup.pl. W ten sposób na pewno niczego się nie przegapi.

Warsztaty naukowe dla każdego

Program edukacyjno-naukowy ma za zadanie popularyzować nauki ścisłe i przyrodnicze, a ponadto rozwijać zainteresowania młodzieży szkolnej, w wieku od piętnastu do dziewiętnastu lat. W jego ramach organizowane są między innymi warsztaty z czterech wybranych dziedzin: biotechnologii, medycyny, chemii i fizyki. Mają one miejsce w największych miastach Polski, takich jak Łódź, Białystok, Warszawa, Rzeszów, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Olsztyn. Jeśli ktoś z młodych chce się na nie zapisać, również może liczyć na kupony promocyjne. ADAMEDsmartup.pl robi wszystko, by korzystanie z wiedzy bardziej doświadczonych osób było nie tylko efektowne, ale i maksymalnie przyjemne. Z tego powodu tak dużo dzieje się zawsze w ramach programu ADAMEDsmartup.pl. Kody rabatowe, które są tam niekiedy dostępne, zadowolą wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich pasji naukowych.

Obóz naukowy, który poszerza horyzonty

Istotą programu okazuje się interesujący obóz naukowy dla młodzieży, w ramach którego uczestnicy będą zgłębiać wiedzę z wybranej dziedziny na zajęciach praktycznych. Aby jednak móc na niego pojechać, należy wziąć udział w grze rekrutacyjnej, mającej na celu wyłonić najbardziej błyskotliwe umysły, zasługujące na tak istotne wyróżnienie. Etapów jest wiele, by osoby sprawdzające mogły dobrze poznać, jak poszczególne nastolatki radzą sobie z zadawanymi im zadaniami. Pięćdziesiątka szczęśliwców weźmie natomiast udział w obozie swojego życia, rozwikłując rozmaite zagadki nauki, a także ucząc się współpracy i zdrowej rywalizacji. Dostępne na stronie ADAMEDsmartup.pl kody rabatowe umożliwią wielu rodzicom zgłoszenie szczególnie zdolnej pociechy do konkursu, co być może otworzy jej furtkę do jak najlepszej przyszłości. Dla prawdziwych pasjonatów nauk ścisłych, wyjazd będzie prawdziwą frajdą oraz odkrywaniem nowych rzeczy w gronie najlepszych autorytetów, zajmujących się rozmaitymi badaniami od lat.

Co jeszcze oferuje ADAMEDsmartup.pl?

Ci, którzy najlepiej sprawdzą się na obozie naukowym, mogą liczyć na dodatkowe wyróżnienie. Spośród pięćdziesiątki uczestników zostanie bowiem wyłoniona dziesiątka, która otrzyma nagrodę w postaci dziesięciomiesięcznego indywidualnego programu konsultacji edukacyjnych, które zostaną poprowadzone przez fachowców z danej dziedziny, mających ogromną wiedzę praktyczną. Ponadto, będzie im też przysługiwać stypendium naukowe, które będzie miało doskonale realizować potrzeby danego laureata. W ten sposób zostaną docenieni i być może jeszcze szybciej zwiążą swoją przyszłość z nauką. Oczywiście, jeszcze przed wzięciem udziału w programie, warto jest odwiedzić witrynę ADAMEDsmartup.pl. Kupony rabatowe, dostępne tam co jakiś czas, na pewno umilą jeszcze świetną zabawę, realizowaną w celu poszerzania horyzontów naukowych.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o ADAMEDsmartup.pl

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych