CentrumXP kody rabatowe i promocje Luty 2020

(2)

CentrumXP kod rabatowy
  • 440 osób skorzystało z tego kuponu

  • Promocja

Oprogramowanie Windows w okazyjnych cenach!

Sprawdź ofertę sklepu internetowego.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
  • czy dotyczy także przecen?
    nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji CentrumXP otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o CentrumXP

CentrumXP – najlepszy sklep z oprogramowaniem Microsoft

Określenie „najlepszy sklep” nie jest na wyrost. CentrumXP kilka razy otrzymało zaszczytny tytuł Partnera Roku Microsoft. Jest największym sprzedawcą Office 365 oraz Azuro dedykowanym małym i średnim firmom a także osobom prywatnym do użytku domowego.

CentrumXP – więcej niż sklep

Nie ogranicza się bowiem tylko do sprzedaży produktów Microsoft, ale prowadzi też portal poświęcony tym produktom. Każda osoba zainteresowana tą branżą i potrzebująca oprogramowania dla swojej firmy czy do domu może zdobyć potrzebne informacje, korzystając z tego portalu. Co więcej, może uzyskać profesjonalne porady drogą telefoniczną lub mailową od pracowników portalu oraz wsparcie techniczne przy instalacji oprogramowania. Nic więc dziwnego, że Centrum XP zdobyło też tytuł globalnego Finalisty 2017 Microsoft Partner of the Year Awards. Jest to dowód na profesjonalizm w zakresie sprzedaży produktów Microsoft. Nie da się ukryć, że zainteresowanie klientów wzbudzają też promocje CentrumXP. Poza tym firma prowadzi szkolenia e-learningowe i autorskie szkolenia stacjonarne z zakresu oprogramowania marki Microsoft.

Jeśli oprogramowanie Microsoft, to w CentrumXP

Do firmy szczycącej się najlepszymi wynikami sprzedaży, zatrudniającej doskonałych specjalistów, z pewnością można mieć zaufanie. To dlatego z każdym rokiem przybywa im klientów.
Wiodące produkty sprzedaży to usługa Office 365 oraz rozwiązania chmurowe Azuro. Najczęściej znajdują one zastosowanie w małych i średnich firmach. Klient po zakupie oprogramowania może też liczyć na pomoc w jego wdrażaniu.
Każde oprogramowanie stanowi zestaw usług i aplikacji niezbędnych do prowadzenia nowoczesnego biznesu.
Poza tym, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, oferta sklepu jest stale uzupełniana i aktualizowana. I tak na przykład wprowadzono takie produkty jak Backup, maszyny Wirtualne czy Magazyny.

Dla klienta znaczenie ma również cena. Czy w CentrumXP można liczyć na zniżki? Na pewno tak, ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że ceny nie są wyśrubowane, korzystne nawet dla początkującej małej firmy.
Niektóre usługi są oferowane za symboliczną złotówkę, np. Microsoft Office 2016 jest dostarczany na okres trzech miesięcy za taką właśnie kwotę. Z chmury Microsoft Azuro można korzystać przez 6 miesięcy za opłatą jednego złotego. Takich promocji nie można przeoczyć!

CentrumXP  – rabaty

Co wspólnego ma nasz serwis z tą firmą? U nas znajdziecie kupony promocyjne czy kody rabatowe CentrumXP, które warto wykorzystać na zakupach, by otrzymać zniżki cen. Pojawiają się one okresowo, więc trzeba śledzić informacje w naszym serwisie i zrobić zakupy produktów Microsoft wówczas, gdy takie promocje są dostępne. A zakupów można dokonać o każdej porze dnia i nocy, gdyż CentrumXP prowadzi elektroniczną sprzedaż licencji elektronicznych. Produkty są dostępne zaraz po dokonaniu zapłaty.

CentrumXP – sprzedawca godny zaufania

Kupno oprogramowania to koszt kilkuset złotych. Klienci bez obaw korzystają z usług CentrumXP. Jest to firma godna zaufania, o czym świadczy brak negatywnych opinii klientów. Dostarczane produkty przesyłane są w ciągu doby, są zgodne z opisem. Zainteresowanie wzbudza też pomoc techniczna na każdym etapie wdrażania usługi. Klient ma wsparcie pracowników CentrumXP.
Zapraszamy więc na strony sklepu i naszego serwisu AleRabat.com.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o CentrumXP

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych