• Kod rabatowy

  Ubezpieczenie OC/AC 5% taniej z kodem rabatowym w Generali!

  Dodatkowy rabat na ubezpieczenie samochodu. Kod wpisz w kalkulatorze OC/AC.

  Do odwołania
  546
  Przegląda ten kupon
  546
  Skorzystano z tego kuponu
  Pokaż kod
  Przejdź do oferty
  kodTestowy
  Przejdź do strony Generali
  Kliknij w kod, aby skopiować
  następnie wklej kod w koszyku zamówienia na stronie Generali

  Warunki:

  Ważność kuponu:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Ubezpieczenia OC i AC w konkurencyjnych cenach!

  Wypełnij formularz i skorzystaj w atrakcyjnej oferty.

  Do odwołania
  334
  Przegląda ten kupon
  334
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Przydatne Informacje

  Zainstaluj naszą wtyczkę do przeglądarki i korzystaj z kodów rabatowych do Generali automatycznie podczas zakupów!

  Oszczędzaj czas i pieniądze! Zainstaluj naszą wtyczkę do przeglądarki i testuj wszystkie dostępne kody rabatowe do Generali jednym kliknięciem! Dowiedz się więcej

  Dodaj do chrome

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Ubezpiecz korzystnie swój samochód w Generali

Ubezpieczenie samochodu jest obowiązkiem każdego kierowcy. Coroczna składka uprawnia go do uczestnictwa w ruchu drogowym, a jej brak owocuje zazwyczaj wysokimi karami pieniężnymi. Wysokość mandatów przekracza dwumiesięczne zarobki, dlatego warto zadbać o dopełnienie tej powinności. Składki ubezpieczenia OC mogą mieć różną wysokość i są uzależnione od wielu czynników. O kwocie decyduje między innymi model i rocznik pojazdu, wiek i doświadczenie kierowcy oraz okres bezwypadkowej jazdy. Pomimo wspólnych czynników ubezpieczyciele zachęcają kierowców do wyboru ich oferty poprzez wprowadzane zniżki. Generali jest jedną z takich firm, w której możesz wykupić tanią polisę na swój samochód. Jeszcze dziś sprawdź ofertę i przekonaj się, ile możesz zyskać wybierając ją dla siebie. Promocje Generali to wyjątkowa okazja do zaoszczędzenia pieniędzy na ubezpieczeniu OC samochodu.

Składki OC i assistance na korzystnych warunkach

Generali jest firmą, która od lat ubezpiecza samochody polskich kierowców, ciesząc się opinią dobrego i solidnego ubezpieczyciela. Szanując doświadczenie i bezpieczne zachowanie się na drogach towarzystwo wynagradza również kierowców za bezszkodową jazdę. Im dłużej jeździsz bez wypadku i korzystasz z prawa jazdy tym więcej ulg zaoferuje Generali. Zniżki, jakie Ci przysługują mogą w znacznym stopniu wpłynąć na wysokość rocznej opłaty za OC. Dodatkowo, za każdy kolejny rok przedłużania polisy otrzymasz w prezencie kolejne procenty zniżek. Promocje Generali obejmują również ubezpieczenie assistance. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy w pakiecie otrzymasz taki dodatek. Assistance zagwarantuje Ci wsparcie podczas wypadku czy innego zdarzenia drogowego. Możesz liczyć zarówno na pomoc techniczną, jak i samochód zastępczy, który pozwoli kontynuować podróż.

AC jako ubezpieczenie dodatkowe

Obowiązkowe ubezpieczenie OC nie obejmuje wszystkich sytuacji, jakie mogą się przydarzyć podczas prowadzenia samochodu. Poza wypadkiem drogowym z twojej winy, za który otrzymasz odszkodowanie nie możesz liczyć na zwrot kosztów po kradzieży pojazdu czy jego zniszczeniu przez wandali. Aby uchronić się przed takimi sytuacjami możesz skorzystać z oferty, jaką jest ubezpieczenie AC. Promocje Generali to szansa dla Ciebie, aby rozszerzyć podstawowe ubezpieczenie o tę opcję i zapłacić składkę w rozsądnej wysokości. Nie szukaj ofert u konkurencji. Jeszcze dziś odwiedź stronę Generali. Zniżki, jakie możesz wykorzystać przy podpisywaniu umowy z pewnością skłonią Cię do wybory tej propozycji. Kupiłeś nowy samochód i chcesz go ubezpieczyć? Wybierz Generali, a z pewnością wiele zyskasz. Wybierz polisę OC i AC, a ubezpieczyciel zapewni Ci ochronę od wszelkich zdarzeń.

Ubezpieczenie OC 360º, czyli odszkodowanie dla sprawcy

Tradycyjna polisa OC jaką oferuje większość towarzystw ubezpieczeniowych obejmuje jedynie wypłatę odszkodowania drugiemu kierowcy, jeśli to Ty jesteś sprawcą wypadku. Podczas kolizji jednak Twój samochód również ulegnie uszkodzeniu. Pieniądze na jego naprawę otrzymasz, jeżeli wybierzesz polisę OC 360º. Generali wypłaci odszkodowanie w wysokości do 3 tysięcy złotych. Dzięki temu nie tylko unikniesz konieczności pokrycia kosztów szkody u drugiego kierowcy, ale również naprawisz swój pojazd bez nakładów finansowych. Wykorzystaj zniżki Generali, ogranicz koszty eksploatacji samochodu i korzystaj z zaoszczędzonych pieniędzy. Jeszcze dziś sprawdź ofertę ubezpieczeniową tej firmy. Promocje Generali to okazja, której nie możesz zignorować. Rozsądnie zarządzaj swoimi dochodami i wybierz tanią polisę OC i AC.

Polisa OC nie tylko na samochód

Generali jest firmą, która świadczy szeroki zakres usług ubezpieczeniowych. Poza polisami na samochód możesz również wykupić te na dom lub mieszkanie, życie i zdrowie, a także polisy podróżne, inwestycyjne i wiele innych. Towarzystwo oferuje też korzystne połączenia ubezpieczeń, do których zalicza się przedłużenie OC samochodu na Twoją rodzinę. Zapewnij ochronę swoim najbliższym i zadbać o środki na leczenie czy terapię rehabilitacyjną. Jeszcze dziś sprawdź promocje Generali i skorzystaj z najlepszej oferty.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Lipcu

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Generali

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
Brak elementów