Helios kody rabatowe i promocje Luty 2019

(53)

Helios
 • 2982 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Bilety do kina za 10 zł!

W każdy czwartek o 18:00 w ramach projektu Kultura Dostępna.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Helios otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Helios
 • 2055 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Superwtorek! Bilety za 14 zł!

W każdy wtorek filmy 2D i 3D za 14 zł.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Helios otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Helios

Tanie seanse w kinach na Helios.pl

Kino od lat towarzyszy nam jako element spotkań towarzyskich, sposób na spędzenie wolnego czasu lub przeżywanie przyjemnych wrażeń estetycznych. To również podstawa kontaktu ze sztuką w jej bardziej nowoczesnej formie pozwalającej delektować się kreatywnością twórców przedstawiających często poważne problemy ze swojego punktu widzenia. Filmy kasowe, komedie i dramaty, premiery i produkcje z długim stażem pojawiają się na wielkich ekranach kin z portalu Helios.pl. Jeśli jesteś pasjonatem kina z pewnością ten portal będzie miejscem, które odwiedzisz przy każdej okazji wyjazdu turystycznego czy biznesowego do innego miasta. Jeśli wybierasz się tam w najbliższym czasie już teraz wykorzystaj kupon rabatowy na tańszy bilet do kina i zarezerwuj miejsce w kinie za pomocą serwisu internetowego. Kup bilet w sieci, a otrzymasz go przez telefon i wydrukujesz na domowej drukarce.

Helios - sprawdź aktualne promocje!

Wyjeżdżasz na wycieczkę lub w delegację? Już dziś zaplanuj swój wolny wieczór z dobrym seansem w kinie. Nie musisz ryzykować samotnego siedzenia w hotelu. Wykorzystaj telefon i serwis internetowy, a zamawiając bilet jeszcze przed wyjazdem z domu zagwarantujesz sobie miejsce w kinie. Nie czekaj na lepszą okazję! Zdecyduj się już teraz, co chcesz zobaczyć, a kod promocyjny zapewni Ci zniżkę, za którą kupisz popcorn lub napój. Przekonaj się, jakie to proste! Wystarczy wejść na stronę serwisu, wybrać odpowiednie miasto i kino, a potem zamówić bilet na wybrany przez Ciebie film. Nie musisz już nawet wychodzić z domu, nie musisz próbować dodzwonić się do kina. Bilet ze zniżką za kupon rabatowy kupisz za pośrednictwem własnego komputera, a w podróż wyruszysz już z gotową rezerwacją.

Odwiedza Cię rodzina mieszkająca za granicą? Planujesz dla nich wiele atrakcji i szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu? Zaplanuj wspólny wieczór w jednym z kin, jakie znajdziesz na Helios.pl, a wizytę w Twoim kraju zapamiętają z pewnością na długo. Nie musisz już martwić się, czy znajdziecie miejsce na wybrany film. Pomyśl o tym wcześniej i zamów bilety przez Internet, a kupony zniżkowe do Helios.pl zagwarantują Ci udany wieczór i nie będziesz już zastanawiać się, jak zatrzeć niemiłe wrażenie, gdy odejdziecie od kasy z kwitkiem. Bądź osobą przewidywalną! Wykorzystaj nowoczesną technikę wejdź na stronę serwisu kinowego, a znajdziesz na nim wszystkie polskie obiekty, do których możesz zaprosić na film swoich gości. Już dziś wykorzystaj kupon rabatowy i złóż odpowiednie zamówienie, a zyskasz nie tylko gwarancję dobrej zabawy, ale i trochę zaoszczędzonych pieniędzy.

Helios - ogólnopolska sieć kin!

Co jeszcze oferuje Ci portal Helios.pl? Poza listą wszystkich kin, jakie możesz znaleźć i odwiedzić w polskich miastach na portalu znajdziesz też ich szczegółowe opisy, dzięki czemu dowiesz się, jak są duże, ile mają sal do dyspozycji i jakimi systemami dysponują. Jeśli wybierasz się w podróż portal pozwoli Ci znaleźć kino znajdujące się najbliżej Twojego miejsca pobytu, a wykorzystując obecnie ważny kod promocyjny możesz cieszyć się miłą rozrywką w komfortowych warunkach za znacznie niższą cenę. Portal Helios.pl oferuje Ci również informacje o różnych dodatkowych atrakcjach, jak Helios Cafe czy Helios Bar, zniżki dla wybranych grup osób, a także różne dodatkowe imprezy i seanse specjalne. Jeśli jesteś koneserem kina, kochasz maratony filmowe lub kino dla kobiet już dziś wykorzystaj kupon rabatowy i wybierz w programie ofertę dla siebie.

Portal Helios.pl to niezwykle bogata baza informacji zarówno o samej firmie i jej przedstawicielach, jak i o różnych obiektach kulturalnych i ich szerokiej ofercie programowej. Jeśli kochasz kino w każdej jego możliwej postaci, jeśli wizyta na seansie jest obowiązkowym punktem programu wyprawy turystycznej czy biznesowej do innego miasta, jeśli często spędzasz czas z przyjaciółmi lub partnerką na dobrym seansie to miejsce zapewni Ci nie tylko wszystkie informacje, ale też pozwoli zarezerwować bilet. Już dziś wykorzystaj kupony zniżkowe i wybierz się na dobry film z przyjaciółmi. Zarezerwuj miejsca w dogodnym dla Ciebie terminie i zapłać za bilet przez Internet, a kod promocyjny zapewni Ci zniżkę, którą wykorzystasz na inne ciekawe przyjemności.

Helios - instrukcja korzystania z kodów rabatowych

1. Przeglądnij listę kuponów rabatowych i sprawdź szczegółowe warunki rabatu, które zawiera wybrany przez Ciebie kupon. Może się okazać, że dotyczy jedynie ściśle określonych produktów lub wymaga zakupu powyżej określonej kwoty.

2. Przy każdym kuponie znajduje się przycisk: „Przejdź do promocji” albo „Pokaż kod i otwórz stronę.

3. Przycisk: „Przejdź do promocji” od razu przekierowuje na stronę z artykułami w promocyjnych cenach. W trakcie zakupów nie pojawi się żądanie wykonania dodatkowych czynności takich jak wpisanie kodu.

4. Przycisk: „Pokaż kod i otwórz stronę” przekierowuje na stronę sklepu. U góry strony w ramce pojawi się kod rabatowy.

5. Należy wybrać produkt, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się wskazówkami. Wyświetli się okienko: „Wprowadź kod rabatowy”, w które wpisujemy lub wklejamy otrzymany kod. Realizacja zamówienia może odbywać się na dwa sposoby: przez zalogowanie na stronie sklepu lub przez skorzystanie z opcji zakupów bez rejestracji.

Archiwalne kupony
Helios
 • 3053 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Bilety po 11 zł!

Przy wyborze płatności Masterpass.

Warunki:

 • ważność promocji:
  30.12.2018
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 1 miesiąc temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Helios otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Opinie użytkowników o Helios

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych