Mega-Tech kody rabatowe i promocje Kwiecień 2020

(5)

Mega-Tech kod rabatowy
 • 197 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Wypróbuj za darmo!

Pobierz wersję demo programów do fakturowania i testuj przed zakupem.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Mega-Tech otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Mega-Tech

Najlepsze programy do fakturowania

Mega-Tech to producent oprogramowania, które jest w stanie sprostać potrzebom właściwie każdego przedsiębiorstwa. Oferta firmy obejmuje programy do fakturowania, które mogą charakteryzować się oczekiwaną przez Ciebie funkcjonalnością. Proste rozwiązania sprawiają, iż wystawienie dowolnego dokumentu handlowego zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Jednocześnie masz gwarancję, iż każdy dokument będzie prezentował się profesjonalnie, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, abyś samodzielnie dopasował wygląd faktur do indywidualnych oczekiwań. Organizując promocje Mega-Tech pozwoli Ci sprawdzić możliwości oferowanego oprogramowania absolutnie za darmo, dzięki czemu bez trudu zweryfikujesz jego jakość.

Faktura Small Business - wygodny program do wystawiania faktur

W ofercie firmy dostępny jest przede wszystkim program Faktura Small Business, którego głównym zadaniem jest ułatwienie Ci wystawiania dokumentów handlowych. Istotnym atutem jest fakt, iż oprogramowanie jest zgodne z nowymi przepisami obowiązującymi w 2017 roku. Ponadto z programu mogą korzystać przedsiębiorstwa, które podlegają zwolnieniu z podatku VAT. Możliwości programu do fakturowania powinny sprostać Twoim oczekiwaniom niezależnie od tego czy jesteś właścicielem małej bądź średniej firmy. Korzystając z Faktura Small Business możesz mieć pewność, iż bez trudu zbudujesz kartotekę klientów, towarów i usług, co przełoży się na możliwość błyskawicznego generowania nowych dokumentów. Korzystając z oferowanej przez Mega-Tech zniżki możesz też kupić ją taniej.

Elastyczność sprawia, iż Faktura Small Business pozwoli Ci wystawiać m.in. zwykłe faktury, uproszczone, PRO-forma, faktury zaliczkowe, końcowe, marża oraz paragony fiskalne. Chcąc nabyć to wyspecjalizowane oprogramowanie wystarczy wykupić licencję za 200 zł netto, która jest ważna przez 12 miesięcy. Po upływie tego czasu podlega przedłużeniu, co wiąże się z kosztem 100 zł netto. Okazjonalnie dostępne są też kupony promocyjne Mega-Tech. Licencja obejmuje także możliwość tworzenia zdalnej kopii bezpieczeństwa - eArchiwum 1 GB, uwzględnia darmowe aktualizacje oraz dostęp do pomocy technicznej.

Oprogramowanie z obsługą magazynu - Faktura Small Business Handel

Oczekując wystawiania faktur i skutecznego zarządzania magazynem powinieneś sprawdzić potencjał programu Faktura Small Business Handel. Kartotekę zakupów będziesz w stanie stworzyć dzięki wygodnemu modułowi Zakupy, który uwzględnia możliwość automatycznego generowania dokumentów PZ, a jednocześnie dodawania produktów do magazynu. Ważną funkcją tego programu jest kompletacja, a więc tworzenie jednego produktu z kilku innych. Dzięki temu Twój klient na fakturze ujrzy wyłącznie jedną pozycję, natomiast z Twojego magazynu znikną wszystkie sprzedane przedmioty. Z tej funkcjonalności bardzo chętnie korzystają przede wszystkim właściciele firm produkcyjnych.

Oferowana w ramach zniżki Mega-Tech Faktura Small Business Handel pozwala bez trudu kontrolować stany magazynowe, a następnie przeprowadzać coroczną inwentaryzację. Program automatycznie generuje dokumenty kasowe, a jednocześnie jest przygotowany do integracji ze sklepami internetowymi opartymi na platformach Shoper oraz Quick.Cart, co może pozwolić Ci na sporą oszczędność czasu.

Dopasuj program do faktur do indywidualnych potrzeb!

W każdym programie stworzonym przez Mega-Tech możesz samodzielnie ustawić preferowany widok dokumentów, skorzystać z szybkiego wyszukiwania, a także ustalenia najlepszej czcionki. W edytorze szablonów masz szansę wybierać pomiędzy kilkunastoma gotowymi wzorami faktur, zamówień oraz ofert. Programy Mega-Tech umożliwiają generowanie składającego się z siedmiu struktur Jednolitego Pliku Kontrolnego, do którego przesyłania do Urzędu Skarbowego zobowiązani zostali polscy przedsiębiorcy.

W Mega-Tech promocje pozwolą Ci zdobyć najlepsze oprogramowanie dla Twojej firmy w bardzo konkurencyjnych cenach. Doskonałym pomysłem jest zapoznanie się ze szczegółowymi możliwościami programu, a także dokładne przetestowanie go dzięki wersji demonstracyjnej dostępnej na stronie firmowej Mega-Tech. Zniżki na licencje mogą pozostawać w zasięgu Twoich rąk przede wszystkim wówczas, gdy postanowisz pobrać z Internetu kupony promocyjne. Mega-Tech posiada w ofercie szeroki wybór programów, na których funkcjonalność możesz mieć realny wpływ dzięki przesyłanym pomysłom i sugestiom.

Archiwalne kupony
 • 23 osób skorzystało z tego kuponu

 • Tylko u nas
 • Kod rabatowy

Kod rabatowy 20% na zakup programów do faktur!

Kod wpisz podczas składania zamówienia, aby otrzymać rabat.

Warunki:

 • ważność kuponu:
  30.11.2016
 • czy dotyczy także przecen?
  nie

Skopiowano

POKAŻ KOD
Oferta skończyła się 3 lata temu.
Przejdź do oferty
 • Kliknij w kod, aby skopiować

 • następnie wklej go w koszyku zamówienia na stronie Mega-Tech

Strona Mega-Tech otworzyła się w nowej zakładce/oknie.

Kliknij w kod, aby go skopiować, a następnie Przejdź do sklepu

 • 1 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Programy do faktur 40% taniej!

Sprawdź atrakcyjną ofertę sklepu.

Warunki:

 • ważność promocji:
  30.11.2019
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 4 miesiące temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Mega-Tech otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Opinie użytkowników o Mega-Tech

Oceń sklep

*min. 50 znaków

 • Polecam !!!

  Używam tego programu już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Nic się nie wiesza, faktury wystawia się bardzo szybko a obsługa programu jest bardzo prosta. Producent również dba o to żeby program był zawsze aktualny jeśli chodzi o obowiązujące przepisy.

  Ocena sklepu

  19-11-2019 przez Bartosz89

 • Prosty program do faktur

  Zakupiłem program do wystawiania faktur od firmy Mega-Tech i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo prosty w obsłudze i ma dużo funkcji. Polecam też ze względu na bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta.

  Ocena sklepu

  12-09-2019 przez Arczi7

 • Super program do faktur :)

  Polecam, kupiłem ten program do faktur "Faktura Small Business" i skorzystałem z kuponu rabatowego. Normalnie trochę drogo wychodzi ale po rabacie cena do zaakceptowania a program SUPER!

  Ocena sklepu

  11-11-2016 przez niki

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych