MyTravel.pl kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(53)

MyTravel.pl kod rabatowy
 • 371 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Oferty last minute!

3000 ofert na wakacje w mega promocji.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji MyTravel.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

MyTravel.pl kupon rabatowy
 • 14 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Oferty first minute - wakacje 2019!

Sprawdź atrakcyjne oferty.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji MyTravel.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o MyTravel.pl

Zacznij podróż od mytravel.pl – to się opłaca

Od dwudziestu parę lat Polacy cieszą się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi, swojskimi i egzotycznymi. Wtedy otworzył się przed nami świat. Każdy, kto chce, ma paszport w szufladzie. Jeździmy więc po świecie, spędzając urlopy na plażach ciepłych mórz, podziwiamy zabytki znane dotąd tylko ze zdjęć, poznajemy obce kultury, zajadamy egzotyczne przysmaki, zdobywamy szczyty w odległych górach. Krótko mówiąc, poznajemy świat.

Podróże dostępne są na każdą kieszeń, bo można spędzać wakacje zarówno nad swojskim Bałtykiem jak i w Tajlandii czy na Dominikanie. Poza tym udane wakacje niekoniecznie związane są z dużymi wydatkami. Jeśli zamiast ekskluzywnego hotelu wybierzemy skromny pensjonat, równie dobrze i ciekawie możemy spędzać czas na plażowaniu, zwiedzaniu i innych atrakcjach.

MyTravel.pl - zaplanuj wakacje!

Powstaje jednak pytanie: jak załatwić atrakcyjny wyjazd, by jednak nie przepłacać a jak najwięcej z niego skorzystać? Jedni turyści wolą wszystko robić samodzielnie: zabukować samolot, zarezerwować pokój w hotelu, zaplanować rozrywki itp. Owszem, w ten sposób można poczynić pewne oszczędności, bo „odpadają” koszty pośrednika, czyli biura podróży. Czasami jednak mogą to być oszczędności pozorne, bo biuro może proponować znaczące zniżki np. za hotel czy przewodnika. Poza tym wyjeżdżając samodzielnie, można pominąć wiele ciekawych miejsc w okolicy, nie skorzystać z atrakcji, jakie daje dany region czy kraj.

Wiele osób wybiera jednak pośrednictwo jakiegoś biura podróży, mając do niego zaufanie, wierząc, że to zwalnia turystów od wszelkich kłopotów związanych z wyjazdem. Aby wybrać korzystną ofertę, należałoby odwiedzić kilka czy nawet kilkanaście biur podróży, bowiem koszty urlopu czy wycieczki do tego samego regionu mogą się znacznie różnić. To jednak wymaga czasu.

Dlatego warto wybrać się na długi urlop czy krótką wycieczkę z My Travel. Jest to multiagencja turystyczna, która prowadzi swoją działalność od 2007 roku zarówno w biurach stacjonarnych jak i przez Internet. Wyszukiwarka internetowa znajduje się pod adresem mytravel.pl. W ofercie firmy znajdują się usługi turystyczne wielu biur podróży, między innymi takich jak Itaka, Rainbow Tours, Ecco Ravel, Sun Fun, Eckermann czy Wezyr.

Sprawdź promocje i zniżki na MyTravel.pl

Co zyskuje turysta, korzystając z oferty mytravel.pl? Przede wszystkim ma dostęp do tylu ofert wyjazdów, jakich nie ma żadne pojedyncze biuro. Poza tym może sobie porównać proponowane atrakcje, standardy wypoczynku i porównać ceny, wybierając te najkorzystniejsze. Portal mytravel.pl wprowadza promocje, oferując na przykład niższe ceny za bilety samolotowe czy przejazd autokarem. Tradycyjnie można wyjechać w interesujący zakątek świata, korzystając z ofert last minute, co należy traktować jak wyprzedaże, jednakże turysta korzysta z pełnowartościowej usługi.

Poza tym oszczędny i zapobiegliwy podróżnik wykorzysta kupony promocyjne zapewniające zniżki kosztów urlopowej eskapady. Można je znaleźć na internetowych serwisach rabatowych. Korzystając z internetowego formularza na mytravel.pl wystarczy wpisać kody rabatowe, by cieszyć się wyjazdem za mniejsze pieniądze.

Tani wypoczynek dzięki MyTravel.pl!

My Travel korzystnie wyróżnia się na tle konkurencji, zarówno jeśli chodzi o ilość i atrakcyjność ofert wypoczynku, jak i jakość obsługi. Firmie przyświeca hasło: „Twoje marzenia w naszych rękach”, więc bardzo się stara, by nie zawieść klientów. Dowodem na skuteczność starań jest liczba 282 822 turystów, z czego 96% poleca usługodawcę swoim znajomym. To dowód zadowolenia z wybranej usługi i zaufania do firmy.

Jeśli chcesz skorzystać z pośrednictwa mytravel.pl, nie musisz nawet wychodzić z domu. Rezerwację wyjazdu można zrobić online, zapłacić przelewem, dopiero dokumenty podróży należy odebrać w stacjonarnym biurze podróży. Tak więc wyjeżdżasz na urlop czy na wycieczkę niezmęczony załatwianiem formalności, spokojny, że wszystko zostało załatwione jak należy, bez obaw, że u celu podróży czekają nieprzyjemne niespodzianki, pewny, że urlop będzie udany i nie będziesz musiał wcześniej pakować walizek i wracać do domu przed terminem. Dlatego każdą podróż zaczynaj z mytravel.pl.

Archiwalne kupony
 • 123 osób skorzystało z tego kuponu

 • Kod rabatowy

Wybierz swój prezent na wymarzone wakacje!

Dokonaj rezerwacji przez MyTravel za min. 3000 zł i wybierz prezent dla siebie: parking przy lotnisku za 1 zł, dodatkowe ubezpieczenie lub prezent-niespodziankę!

Warunki:

 • ważność kuponu:
  31.10.2016
 • minimalna kwota zamówienia:
  3000 zł
 • czy dotyczy także przecen?
  nie

Skopiowano

POKAŻ KOD
Oferta skończyła się 3 lata temu.
Przejdź do oferty
 • Kliknij w kod, aby skopiować

 • następnie wklej go w koszyku zamówienia na stronie MyTravel.pl

Strona MyTravel.pl otworzyła się w nowej zakładce/oknie.

Kliknij w kod, aby go skopiować, a następnie Przejdź do sklepu

Opinie użytkowników o MyTravel.pl

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych