• Promocja

  Rabat do 10% na zakupy w Leroy Merlin i rabaty na Oferia.pl!

  Przy zapisaniu się do Programu DOM Leroy Merlin otrzymasz: rabat 5% na pierwsze zakupy, cykliczny rabat 10% za każde 1000 pkt zebranych na karcie DOM oraz dostęp do ofert specjalnych.

  Do odwołania
  390
  Przegląda ten kupon
  390
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Dodaj ogłoszenie za darmo!

  Ogłaszaj swoje usługi i produkty bez żadnych opłat.

  Do odwołania
  4
  Przegląda ten kupon
  4
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie

Oferia.pl – dla tych, którzy poszukują lub świadczą usługi i zlecenia

Oferia.pl to serwis internetowy służący do publikowania ogłoszeń oraz zawierania umów dotyczących usług i zleceń. Mogą korzystać z niego zarówno osoby poszukujący wykonawcy danej usługi czy zlecenia jak i osoby poszukujące zleceń w swojej branży.

Jeśli potrzebujesz usługi

Zapewne każdy z nas znalazł się w sytuacji, gdy pilnie potrzebował wykonawcy do wykonania usługi. Mógł to być remont domu, tłumaczenie tekstu, naprawa telewizora czy korepetycje dla dziecka. Najczęściej poszukujemy fachowca poprzez kontakty ze znajomymi, którzy polecają sprawdzonych usługodawców. Jest jednak pewien minus. Często ci polecani fachowcy są zajęci, trzeba nieraz długo czekać na wolny termin. Można znaleźć dane kontaktowe do mechanika, budowlańca, tłumacza itd. w Internecie. Jednak obawiamy się, że usługa może być wykonana nienależycie, nie znamy wcześniej opinii o efektach danego fachowca. Wyjściem z tej  sytuacji jest skorzystanie z serwisu oferia.pl, gdzie można umieścić ogłoszenie lub wynaleźć fachowca poszukiwanej branży. Serwis ma tę zaletę, że najlepsi usługodawcy są wyróżniani, a usługobiorcy mogą wyrażać opinie na temat jakości wykonanej pracy.

Z serwisu oferia.pl korzystają też specjaliści różnych branż, którzy wykonują usługi poza etatową pracą jak i ci, którzy utrzymują się ze zleceń czy pracują jako freelancerzy.

Jak zostać klientem serwisu oferia.pl

Klientem oferii.pl może zostać każdy, kto dokona rejestracji w serwisie oraz zaakceptuje regulamin. Rejestracji dokonuje się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Aktywacja konta jest równoznaczna z  zawarciem umowy pomiędzy użytkownikiem a administratorem strony na czas nieokreślony. Użytkownik loguje się każdorazowo na swoje konto w serwisie przez podanie loginu i hasła.  Dokładne informacje na temat korzystania z serwisu znajdują się w regulaminie serwisu oferia.pl.

Ile to kosztuje, czyli promocje w oferia.pl

Osoby, które poszukują wykonawcy usługi czy zlecenia umieszczają ogłoszenia bezpłatnie. To przygotowane przez serwis oferia.pl promocje. Wykonawcy natomiast mają dwie opcje: pierwsza to konto podstawowe, które jest bezpłatne. Co na tym zyskują? Mają dostęp do zleceń, otrzymują powiadomienia o nowych zleceniach i mogą zgłaszać się do 10 zleceń miesięcznie. Poza tym jest promowana ich strona www.

Druga opcja to pakiet MAX, za co pobierana jest opłata od 19 złotych miesięcznie. W zamian wykonawca ma dostęp do zleceń, co polega na powiadamianiu mailowym o nowych zleceniach wcześniej o 24 godziny niż inni wykonawcy, nielimitowane zgłaszanie się do zleceń, nielimitowany dostęp do danych kontaktowych osób zlecających oraz promowanie usług wykonawcy. Poza tym promowana jest strona www wykonawcy oraz  jego ogłoszenia.

Czy można liczyć na zniżki w oferia.pl?

Warto sprawdzać, czy w naszym serwisie znajdują się oferia.pl kupony promocyjne, które upoważniają do obniżenia kosztów usługi oferii.pl. Poza tym warto wiedzieć, iż oferia.pl współpracuje z marketem budowlanym Leroy Merlin, prowadząc Klub PRO. Warto być uczestnikiem tego klubu, gdy jesteś wykonawcą z branży budowlano – remontowej. Otrzymujesz wówczas 10 procent   przyznawanej przez serwis oferia.pl zniżki na Pakiet MAX. Natomiast osoby poszukujące fachowców i należące do Klubu PRO już w niedługim czasie będą mieć darmowe promowanie zleceń, co zapewni im 3 razy większe zainteresowanie wykonawców.

Serwis oferia.pl – ogłoszenia

W serwisie.pl możesz umieścić ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy (lub gdy jesteś wykonawcą) z następujących branż: budowa – remont, programowanie, IT, grafika, multimedia, tłumaczenie tekstów, motoryzacja, transport, edukacja, szkolenia, kultura sztuka, prace domowe, ogród, prawo, finanse, rozrywka, zdrowie, uroda i inne. Jeśli jesteś wykonawcą i chcesz zarejestrować się w tym serwisie, sprawdź najpierw, czy oferia.pl kody rabatowe ma aktualnie w ofercie.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Czerwcu

Opinie użytkowników o Oferia.pl

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
Brak elementów