• Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa!

  Dla zamówień od 200 zł.

  Do odwołania
  57
  Przegląda ten kupon
  57
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Minimalna kwota zamówienia:
  200 zł
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Vordon – elektronika do domu, samochodu i warsztatu

Vordon to polska firma z siedzibą w Warszawie, Rzeszowie i w pobliżu Wrocławia. Jest producentem sprzętu AGD, RTV, IT, jednak jej pierwszym i sztandarowym produktem jest nawigacja i sprzęt GPS. Firma prowadzi też firmowy sklep internetowy, współpracuje ze sklepami partnerskimi, wystawia swą produkcję na portalach aukcyjnych. Taki sposób dystrybucji uważany jest za innowacyjny. Inną jego zaletą jest możliwość utrzymywania niskich cen. Vordon zajmuje się też eksportem swoich wyrobów do krajów europejskich oraz do Chin i USA.

Vordon – kategoria: samochód

Oferta marki Vordon obejmuje elektronikę użytkową. Sklep swój asortyment podzielił na 3 kategorie: samochód, dom, warsztat oraz czwarta kategoria: bestsellery, gdzie demonstruje najnowsze i najpopularniejsze produkty produkcji swojej firmy.

W kategorii: samochód oferuje takie produkty jak nawigacje, radia samochodowe, kamery cofania z czujnikiem parkowania, transmitery, rejestratory jazdy oraz takie drobiazgi jak nawilżacze samochodowe oraz organizery.

Nawigacje, jako główny produkt firmy, są pod baczną kontrolą klientów i użytkowników. Okazuje się, że mają estetyczny wygląd, ekrany są czytelne i sprawnie działające, nawigowanie nie stwarza trudności; wszystko działa bez zarzutu. Bez żadnych wątpliwości: warto je instalować swoim aucie.

Ceny korzystne, a co ze zniżkami?

Na swoich stronach  Vordon nie informuje w tej kategorii o takich okazjach cenowych jak rabaty. Firma wychodzi z założenia, że sprzedając swoje produkty w sklepie internetowym, już oferuje ceny preferencyjne, niższe niż ma analogiczny sprzęt w sklepach stacjonarnych.

Jednakże można liczyć na promocje Vordon. Mianowicie na naszych stronach pojawiają się okazjonalnie kody rabatowe do wykorzystania na zakupy dowolnego asortymentu w tym sklepie. Czas ważności kodów jest ograniczony, więc jeśli planujesz zakup na przykład kamery samochodowej, wejdź wcześniej na nasze strony i sprawdź, czy sklep prowadzi aktualnie jakieś promocje.

Vordon – kategoria: dom

W ramach tej kategorii firma produkuje i sprzedaje takie urządzenia jak kamery Wi-Fi, projektory, telefony pancerne (sprawdzające się też w samochodzie), głośniki przenośne, tunery, stacje pogodowe. Ceny są umiarkowane, więc rabaty nie są proponowane.

Vordon – warsztat

Firma produkuje sprzęt elektroniczny, ale są to tylko wkrętarki. Oferuje też szafki narzędziowe oraz akcesoria do wkrętarek, np. baterie, silniki, ładowarki. Tu obowiązują zniżki do 70 złotych na produkcie.

Bestsellery

Pod nazwą „bestsellery” , kryją się urządzenia najczęściej kupowane przez klientów. To właśnie na nie Vordon promocje najchętniej oferuje. Są to zniżki np. na nawigacje, radia samochodowe czy stację pogodową, w wysokości od 20 do 70 złotych. Takich okazji nie można pomijać.

Vordon – darmowa dostawa

Jako formę promocji należy traktować propozycję darmowej dostawy na adres klienta, bez względu na miejsce zamieszkania. Gratisowa przesyłka dotyczy jednak towaru zakupionego za minimum 200 złotych.

Czy Vordon to dobra marka?

Jak wynika z opinii użytkowników tych urządzeń, jest to sprzęt dobrej klasy, który spełnia swe zadania bezawaryjnie. Choć, owszem, zdarzają się też głosy niezbyt zadowolonych klientów.

Jednakże firma Vordon  zdobywa uznanie nie tylko klientów. W 2016 roku otrzymała nagrodę Gazeli Biznesu za dynamikę wzrostu przychodu ((właściwie firma Profit Plus jako właściciel tej marki)). Rok później została uhonorowana Diamentem Forbesa. W tym samym czasie IT RESELER przyznał firmie nagrodę „Jakość roku 2017”.

Tak więc Vordon to marka, której można zaufać. Spokojnie możesz zostać klientem sklepu, kupując potrzebne ci urządzenie elektroniczne. Przy odrobinie szczęścia otrzymasz korzystne zniżki.

Jeśli szczęście dopisze, znajdziesz też kupony promocyjne na stronach naszego serwisu. Zapraszamy, zostań użytkownikiem serwisu alerabat.pl. Wykorzystuj możliwość dokonywania tańszych zakupów.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Czerwcu

Opinie użytkowników o Vordon

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
Brak elementów