Zainstaluj naszą wtyczkę do przeglądarki, dzięki której możesz:

Przetestujesz wszystkie kody rabatowe automatycznie podczas zakupów w koszyku sklepu

Otrzymasz Cashback za każde zrealizowane zamówienie w partnerskich sklepach

Będziesz mógł monitorować ceny produktów i otrzymasz powiadomienie kiedy cena spadnie

Niestety sklep Wezleasing.pl teraz nie udostępnia kuponów :(

Kliknij "like" i pomóż nam go przekonać!

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Maju

Weź leasing – czyli współczesne kupowanie na raty

Kupowanie na raty odbywa się od lat. Od jakiegoś czasu zostało zamienione na leasing. Od kupowania na raty różni się tym, że przedmiot,  dopóki nie został całkowicie spłacony, należy do firmy leasingowej. Po spłaceniu rat właścicielem staje się leasingobiorca (jeśli umowa nie przewiduje inaczej).

Kto może korzystać z leasingu?

Najczęściej z usług leasingowych korzystają firmy. Warunkiem takiej formy zakupu jest stan finansowy firmy, pozwalający na regularne spłacanie należności. Jednak bez względu na pozycję firmy warto korzystać z takich okazji jak promocje (zniżki, rabaty).
Najczęściej w leasingu nabywane są auta osobowe. W dalszej kolejności – samochody dostawcze i ciężarowe, wyposażenie specjalistycznych gabinetów, np. stomatologicznych czy kosmetycznych, urządzenia i maszyny do produkcji, nieruchomości.

Leasing jest też dostępny dla osób fizycznych. Mówimy wtedy o leasingu konsumenckim.

Jakie zadania spełnia Weź Leasing?

Na rynku funkcjonuje wiele firm leasingowych. Problemem dla potencjalnych klientów jest, którą z nich wybrać, by była dla nas najdogodniejsza czy najtańsza. Weź leasing jest firmą leasingową, która w rankingach zajmuje wysoką pozycję jako firma przyjazna dla leasingobiorców, pobierająca niskie opłaty dodatkowe za świadczoną usługę leasingową.

Weź Lesing rabaty na prowizje czy inne opłaty również uwzględnia.

Poza tym Weź Leasing to wyszukiwarka optymalnej oferty leasingowej. Na stronach firmy można też dokonać kalkulacji raty, porównać oferty kilku firm leasingowych, zapoznać się z bazą maszyn, urządzeń, samochodów będących przedmiotem leasingu. Wszystko jest w jednym miejscu, co klientowi bardzo ułatwia wybór.

Poza tym można od doradcy leasingowego uzyskać drogą telefoniczną lub mailem informacje na temat warunków leasingu. Warto wtedy zapytać o zniżki w kosztach leasingu.

Jak zostać klientem Weź Leasing?

Weź Leasing służy klientowi wszechstronną pomocą.  Firma ocenia zdolności leasingowe potencjalnego klienta.  Zweryfikowany korzystnie klient wypełnia formularz swoimi danymi, by system pokazał aktualne oferty firm leasingowych, porównał je ze sobą, obliczył wszystkie koszt, także uwzględniające rabaty.  Klient sam decyduje o wyborze korzystnej dla siebie oferty. Nie musi to być firma Weź Leasing. Następnie konsultanci serwisu weźleasing.pl kontaktują klienta z wybraną przez niego firmą.

Tak więc klient czuje się komfortowo, wszystkie informacje o warunkach leasingu w poszczególnych firmach są wiarygodne, doradcy są obiektywni. Klient ma jasny obraz sytuacji w branży leasingowej. Poza tym może się podkształcić, czytając na stronach firmy porady i artykuły na temat leasingu.

Warto zwrócić też uwagę, że firma prowadzi aktualny rejestr samochodów do nabycia drogą leasingu, wraz  z wyliczonymi ratami. A to samochody stanowią najczęściej obiekt zainteresowania klientów.

Promocje w Weź Leasing

Weź Leasing kieruje swoje usługi leasingowe do firm a także do klientów indywidualnych. Proponuj zniżki na niektóre usługi. Warto zapisać się na newsletter firmy, by informacje o promocjach otrzymywać na bieżąco na swój adres mailowy.

Kupony promocyjne Weź Leasing znajdziesz na stronach naszego serwisu, do wykorzystania przy najbliższej okazji. Mają one określony czas ważności, warto więc śledzić na bieżąco nasz serwis, by obniżyć koszty leasingu.

Dlaczego warto korzystać z leasingu w firmie Weź leasing?

Jako leasingodawca firma ma kilka zalet: nie pobiera opłaty wstępnej, daje rabaty na samochody, prowadzi leasing nie tylko aut i maszyn nowych, ale też używanych, oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Poza tym świadczy usługi dla firm jednoosobowych a także dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Czas leasingu wynosi do 84 miesięcy, dzięki czemu klient płaci niskie raty.

Firma działa od 2013 roku na terenie całej Polski. Jest więc doświadczonym usługodawcą, a klienci wystawiają jej dobre opinie.

Potrzebujesz skorzystać z leasingu? Zainteresuj się firmą Weź Leasing.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Wezleasing.pl

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
Brak elementów