Proama kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(5)

Proama kod rabatowy
 • 595 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Nawet 70% zniżki na OC/AC w Proama!

Dla bezszkodowych kierowców.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Proama otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Popularne kody rabatowe Proama

Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
70% Nawet 70% zniżki na OC/AC w Proama! Do odwołania
Informacje o Proama

Ubezpiecz taniej samochód, firmę lub bliskich z polisą Proama!

Ubezpieczenia to jedna z najlepszych form zabezpieczenia swojej przyszłości, a także rozwiązanie problemów, jakie pojawiają się w wyniku nieprzewidzianych wypadków. Jeśli jesteś osobą przewidującą i wyobrażasz sobie, że Twój sąsiad może Ci zalać mieszkanie, zachorujesz, złamiesz nogą na śnionego wracając z pracy czy też przypadkowy złodziej ukradnie Ci bagaż na lotnisku – wybierając ubezpieczenie sprawisz, że rozwiązanie tych wszystkich problemów będzie banalnie proste. Jeśli posiadasz samochód obowiązkowe ubezpieczenie OC narzucają Ci stosowne przepisy, dlatego wykorzystaj promocje Proama – towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego szeroką gamę polis i zabezpiecz się przed wypadkiem oraz ewentualnym mandatem. Oferowane przez Proama kody rabatowe pozwolą Ci zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu.

Sprawdź zniżki do Proama!

Oferta ubezpieczenia na rynku jest bardzo szeroka, dlatego każdy z nas przegląda dziesiątki propozycji w poszukiwaniu tych najkorzystniejszych, dzięki którym za najniższą stawkę otrzymamy najwyższe korzyści. Jeśli również jesteś osobą oszczędną promocje Proama pozwolą Ci zatrzymać w portfelu nawet dziesięć procent kwoty, jaką normalnie wydasz na ubezpieczenie w innych firmach. Jeszcze dziś pomyśl o wykupieniu nowej polisy, dzięki której ochronisz swoje mieszkanie i znajdujące się w nim mienie, ochronisz firmę i jej majątek, albo siebie, podczas wykonywania niebezpiecznej pracy czy wyjazdów służbowych. Chcesz ubezpieczyć samochód? Kody rabatowe Proama to doskonała okazja, aby właśnie tu wybrać odpowiednią polisę i zapewnić sobie odszkodowanie po wypadku lub stłuczce.

Tańsze ubezpieczenie? Proama!

Co znajdziesz w ofercie towarzystwa ubezpieczeniowego? Oferta polis, jaką proponuje Ci Proama jest bardzo bogata, a ubezpieczyć się możesz niemal od wszystkiego, wybierając nie tylko polisę chroniąca twój dom, ale też określając zakres tej ochrony. Ubezpieczenie od kradzieży, pożaru, zalania czy zniszczenia mienia to tylko kilka takich propozycji. Oferowane przez firmę Proama zniżki są wyjątkową okazją do wybrania ubezpieczeni samochodu, które opłacisz za niższą cenę oszczędzając sporą kwotę pieniędzy. Im jesteś młodszym kierowca tym więcej zyskasz, zachowując określony procent od kwoty obowiązkowej składki. Kupujesz polisę przez Internet? Promocje Proama dotyczą również tej formy zakupu. Wypełniając formularz online zapłacisz o 10 procent mniej, niż podczas wizyty przedstawiciela. Nie szukaj innych propozycji! Jeszcze dziś wybierz polisę i wypełnij formularz.

Sprawdź ofertę zniżek w Proama!

Oferta ubezpieczeniowa towarzystwa Proama to również ubezpieczenia osobowe przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla całych rodzin. Jeśli jesteś osobą po 50-tce i chcesz zabezpieczyć się na przyszłość wybierz odpowiedni pakiet ubezpieczeń, a otrzymasz całodobowa ochronę przez codziennymi wypadkami, a kiedy niespodziewanie spadniesz z krzesła wymieniając żarówkę otrzymasz odpowiednie odszkodowanie. Przygotowując różne zniżki Proama oferuje Ci bardzo korzystne warunki ubezpieczenia w pakiecie 55+, w tym między innymi wsparcie finansowe potrzebne na dostosowanie do życia w niepełnosprawności czy polisę assistance, dzięki której otrzymasz stosowną pomoc w razie wypadku lub opiekę dla twojego psa, gdy pójdziesz do szpitala. Wykorzystaj promocje Proama i jeszcze dziś wybierz korzystne dla ciebie formy ubezpieczenia!

Proama - aktualne promocje!

Jesteś zapalonym rowerzystą, każdego dnia przemierzasz dziesiątki kilometrów w ruchu ulicznym narażając się na wypadek drogowy? A może masz małe dzieci i chcesz zabezpieczyć się przed skutkami ich nieprzewidywalnych pomysłów? Pakiety osobowych ubezpieczeń Proama to okazja, dzięki której rozwiążesz każdy problem, a po wypadku otrzymasz odszkodowanie na leczenie i rehabilitację czy tez usuwanie szkód materialnych. Wykorzystaj kody rabatowe Proama i ubezpiecz taniej samochód, którym każdego dnia jeździsz do pracy lub często podróżujesz służbowo. Wykupując polisę przez Internet zapłacisz za nią jeszcze mniej, oszczędzając pieniądze na inne przyjemności. Jesteś właścicielem firmy? Zabezpiecz jej majątek, albo zdecyduj się na wykupienie polisy OC, a ochronisz się na wypadek nieporozumień z pracownikiem lub klientem. Promocje Proama to okazja, której nie możesz przegapić, dlatego zajrzyj na stronę i zdecyduj się jeszcze dziś!

Archiwalne kupony
 • 1253 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Dodatkowy rabat 10% na ubezpieczenie samochodu online!

Zakup polisy OC/AC taniej przez internet!

Warunki:

 • ważność promocji:
  24.07.2017
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 2 lata temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Proama otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Opinie użytkowników o Proama

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych