Abstrawear kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(2)

Abstrawear kod rabatowy
  • 427 osób skorzystało z tego kuponu

  • Darmowa dostawa

Darmowa dostawa zamówień za min. 250 zł!

Dotyczy wysyłki Pocztą Polską.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
  • czy dotyczy także przecen?
    nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Abstrawear otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Popularne kody rabatowe Abstrawear

Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
250 zł Darmowa dostawa zamówień za min. 250 zł! Do odwołania
Informacje o Abstrawear

Ubrania nie tylko dla gimbazy – AbstraWear

Nazwa AbstraWear jest jeszcze mało znana, przynajmniej osobom mającym więcej niż 20 lat. Za to internauci doskonale wiedzą, co to są Abstrachuje. Tym jeszcze niewtajemniczonym wyjaśniamy, iż jest to jeden z najpopularniejszych internetowych kanałów na YouTube. Od 4 lat trzej młodzi ludzie demonstrują tam filmiki będące satyrą a to na studentów, a to na hipsterów czy blogerów itp. Ich twórczością zainteresowanych jest mnóstwo internautów.. Nic więc dziwnego, że producenci towarów i usług kierowanych do młodych ludzi zabiegają o to, by ich produkty pojawiały się w tych filmikach. Oczywiście, nie za darmo.

AbstraWear - odzież, gadżety, akcesoria

Twórcy Abstrachuje poszli za ciosem i sami stworzyli konkretny biznes, mianowicie firmę odzieżową AbstraWear. Początkowo ograniczali się do sprzedaży internetowej, od niedawna działa stoisko w Złotych Tarasach. Tak więc młodzież warszawska i podwarszawska może się na bieżąco zapoznawać z twórczością filmikową i odzieżową panów, którym nie brakuje poczucia humoru. Dowodzą też, że lubią bawić się słowami i ortografią.

AbstraWear to firma, której produkty skierowane są do młodzieży i to tej młodszej, a na pewno do fanów wspomnianego już kanału internetowego. Ubrania tej marki to koszulki, bluzy i spodnie dresowe oraz czapki. Można też kupić opaski na rękę, a przed początkiem roku szkolnego pojawiły się plecaki oraz zeszyty. Jako że target młodzieżowy nie cierpi na nadmiar gotówki (słyszał kto, by młody człowiek uskarżał się na za duże kieszonkowe albo za wysokie stypendium?), o czym dobrze wiedzą właściciele marki, bo sami jeszcze niedawno byli w wieku swoich klientów, AbstraWear proponuje stale zniżki i promocje. Naprawdę, przyjemnie robi się zakupy, wiedząc że można zaoszczędzić, mając do dyspozycji kody rabatowe czy kupony promocyjne.

Sprawdź aktualne promocje w AbstraWear!

Jak za każdą oryginalną markę trzeba wysupłać nieco gotówki, tym bardziej cieszy każda okazja, by kupić pożądaną bluzę czy spodnie po obniżonej cenie. Od czegóż są wyprzedaże?

Cały asortyment łączą pewne cechy wspólne, dzięki czemu odzież spod znaku AbstraWear jest rozpoznawalna. Po pierwsze, na większości garderoby umieszczono duży napis ABCH, co wyraźnie wskazuje na autorów kolekcji. Na koszulkach, bluzach czy nawet zeszytach pojawia się też często napis GUNWO, równie popularne jest hasło “# No, nieźle”. Wiele obaw rodziców i pedagogów może wzbudzać garderoba z zaskakującym hasłem „Kill me” i dwoma skrzyżowanymi rewolwerami. Jednakże młodzież lubi szokować. Spokojnie, to tylko zabawa - czarny humor.

Nieco spokojniejsi, a może bardziej roztargnieni użytkownicy marki AbstraWear, mogą nabyć koszulkę, gdzie na kieszonce napisano jasno i wyraźnie, do czego jest przeznaczona: portfel, klucze i telefon. To na pewno dla zapominalskich. Zakładasz koszulkę i klepiesz się po kieszeniach czy grzebiesz w torebce, jeśli jesteś dziewczyną, czy te przedmioty masz przy sobie.

Taniej z kodem rabatowym w AbstraWear!

Garderoba AbstraWear utrzymana jest w casualowym stylu, w sam raz do szkoły, na uczelnię czy imprezę. Przeważa połączenie bieli z czernią, dużo jest szarości. Rzadziej pojawia się czerwień czy bordo. Zarówno koszulki, bluzy jak i spodnie czy czapki przeznaczone są dla dziewczyn i chłopców, osób przebojowych, ceniących oryginalność i dążących do wykreowania własnego stylu.

Jeśli reprezentujesz ten sam typ osobowości, powinieneś to podkreślić, nosząc ubrania z AbstraWear. Pamiętaj, że kody rabatowe ułatwią Ci zakupy. Poluj więc na zniżki i wyprzedaże.

Uwaga, gimnazjaliści i licealiści, te ubrania są dla Was, co nie oznacza, że nie mogą po nie sięgać studenci czy młodzież pracująca. Luz, wygoda użytkowania, trwałość - to tylko niektóre zalety odzieży AbstraWear. Poza tym ich noszenie jest jak komunikat: mam poczucie humoru, lubię Abstrachuje, dołącz do mnie! Czegóż więcej potrzeba? Z pewnością przydadzą się korzystne kupony promocyjne, by swymi zakupami nie obciążać zbytnio rodziców. Dzięki zniżkom, sklep ma więcej klientów, a sława marki wzrasta. I o to chodzi.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Abstrawear

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych