• Promocja

  Ubezpieczenia na czas podróży w niskich cenach bez wychodzenia z domu!

  Wypełnij formularz i wykup kompleksowe ubezpieczenie w mniej niż minutę. Dodatkowo bezpieczne wyjazdy premiowane milami Miles&More.

  Do odwołania
  2269
  Przegląda ten kupon
  2269
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Przydatne Informacje

  Zainstaluj naszą wtyczkę do przeglądarki i korzystaj z kodów rabatowych do AXA Multitravel automatycznie podczas zakupów!

  Oszczędzaj czas i pieniądze! Zainstaluj naszą wtyczkę do przeglądarki i testuj wszystkie dostępne kody rabatowe do AXA Multitravel jednym kliknięciem! Dowiedz się więcej

  Dodaj do chrome

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Ubezpiecz się na czas podróży z firmą AXA Multitravel

Podróżowanie jest dziś bardzo popularne, a wyjeżdżamy nie tylko turystycznie, ale też w celach biznesowych. Każdy wyjazd, nawet ten najlepiej zorganizowany, wiąże się z wieloma nieprzewidzianymi wydarzeniami, które mogą narazić nas na straty, albo problemy zdrowotne. Jeśli za cel podróży wybieramy miasteczko w ciekawej okolicy na terenie kraju skorzystanie z pomocy lekarza, policji czy innych służb nie jest większym problemem. Kłopoty mogą być znacznie większe, kiedy przydarzy nam się coś nieprzewidzianego za granicą. Promocje AXA Multitravel to okazja do tańszego ubezpieczenia się na czas podróży, dzięki czemu zapewnisz sobie pomoc gdziekolwiek będziesz, a jednocześnie zapłacisz mniej za ubezpieczenie. Wybierasz się w podróż? Jeszcze dziś odwiedź stronę AXA Multitravel. Kody rabatowe czekają na Ciebie i Twoją decyzję!

AXA Multitravel - ubezpieczenie w podróży!

Jedziesz na spóźnione wakacje i obawiasz się, że może Ci się przytrafić wypadek lub nieprzewidziana choroba? Udajesz się w góry ryzykując złamaniem lub skręceniem nogi i brakiem możliwości powrotu do domu własnym samochodem? Wykorzystaj zniżki AXA Multitravel, a zaoszczędzisz na ubezpieczeniu i jednocześnie zagwarantujesz sobie pomoc medyczną wszędzie, gdzie tylko pojedziesz. Złamałeś nogę i nie możesz samodzielnie się przemieszczać? A może miałeś poważniejszy wypadek, który wymaga hospitalizacji? Nie musisz się obawiać o takie zdarzenia. Ubezpieczenie nie tylko pokryje kosztu transportu do kraju, ale też poszukiwania ratowników, jeśli zagubisz się podczas wędrówki. Odbierz kupony promocyjne AXA Multitravel i jeszcze dziś podpisz umowę o ubezpieczeniu turystycznym, a zagwarantujesz sobie pomoc medyczną i ratownictwo.

Wyjazdy na wakacje to również konieczność przemieszczania się pomiędzy dworcami, lotniskami, korzystania z różnych środków transportu, a to okazja do kradzieży Twojego bagażu. Nie ma znaczenia, czy w walizce przewozisz tylko podręczną odzież, czy też masz w niej schowane cenne drobiazgi – w każdej sytuacji kradzież bagażu, gdy jesteś daleko od domu, bywa poważnym problemem. Trwające w AXA Multitravel promocje to szansa dla Ciebie, aby zabezpieczyć się na wypadek kradzieży. Tańsze, promocyjne ubezpieczenie zagwarantuje Ci zwrot wartości bagażu do ustalonej w ubezpieczeniu kwoty. To Ty decydujesz, czy Twoja walizka warta jest zabezpieczenia, więc jeśli zabierasz ze sobą na wakacje najlepsze ubrania i biżuterię, ubezpiecz ją wykorzystując wyprzedaże AXA Multitravel. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Okazja nie będzie na Ciebie czekać w nieskończoność!

Sprawdź aktualne promocje w AXA Multitravel!

Wybierasz się na wczasy za granicę do kraju, w którym nie będzie mógł porozumiewać się w miejscowym języku? Zabierasz ze sobą rodzinę i chcesz mieć gwarancję, że każdy nieprzewidziany wypadek zakończy się pozytywnym rozwiązaniem problemu? Wykorzystaj kupony rabatowe AXA Multitravel i wykup ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje Ci skuteczną pomoc w szerokim zakresie, oferowaną w języku polskim. Pomoc medyczna, lekarstwa, zabiegi, transport medyczny do kraju to tylko część usług, jakie otrzymasz w ramach ubezpieczenia. Obawiasz się wypadku drogowego? Dzięki assistance otrzymasz możliwość powrotu do kraju, a Twój samochód zostanie odtransportowany do warsztatu w Polsce lub do twojego domu. Jeszcze dziś podpisz umowę, a zniżki AXA Multitravel zagwarantują Ci dodatkowe korzyści.

Wykupiłeś miejsce w drogim hotelu i zapłaciłeś za bilet lotniczy do odległego kraju, a szef nie dał Ci urlopu? Wykup ubezpieczenie, które obejmie następstwa rezygnacji z wyjazdu, a jeśli podpiszesz umowę w ciągu maksymalnie 72 godzin od rezerwacji otrzymasz zwrot kosztów i nie stracisz zainwestowanych pieniędzy. Wykorzystaj kody rabatowe AXA Multitravel, a nie tylko otrzymasz zwrot za drogie bilety lotnicze, ale też zaoszczędzisz pieniądze na samej polisie. Podróżowanie może być prawdziwą przyjemnością, ale jeśli zapewnisz sobie i swoim bliskim poczucie większego bezpieczeństwa, pozbędziesz się stresu, jaki zwykle towarzyszy takim sytuacjom. Nie myśl o tym, jak rozwiążesz problemy podczas choroby czy wypadku. Wykorzystaj wyprzedaże AXA Multitravel, wykup polisę, a ubezpieczyciel rozwiąże je za Ciebie!

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

Opcje płatności

 • Karta kredytowa
 • Szybkie przelewy online / BLIK

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Lipcu

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o AXA Multitravel

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
 • kod zadziałał

  pseudonim
  5 / 5
  05.01.2019
  miło oszczędzić 10% od składki ubezpieczenia turystycznego