Bla Bla Car kody rabatowe i promocje Maj 2018

(3)

Oceń sklep

 • Promocja

Tanie podróże w różne strony Polski!

Wejdź na stronę i sam się przekonaj.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta ważna do odwołania.
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
Bla Bla Car kod rabatowy
 •   Promocja

  Promocja

 • 216 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Bla Bla Car otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Bla Bla Car

Dojedź tam, gdzie chcesz za niewielkie pieniądze z Bla bla carem

Jest wiele osób, które lubią podróżować. Niektórzy natomiast pokonują kilometry z musu – potrzebują się dostać do rodzinnego domu z okazji zbliżających się świąt, wyjechać na studia czy do znajomych. Wówczas przydaje się szybki transport, zwłaszcza gdy sprawa jest pilna i trzeba ją załatwić jak najprędzej. Wiele osób decyduje się na podróż pociągiem lub autobusem, jednak nie do wszystkich miejscowości jest bezpośrednie połączenie. Jazda tego typu nie zawsze też bywa komfortowa – czasem trzeba się przesiadać z ciężkimi torbami bądź pędzić na dworzec, gdy komunikacja miejska może się okazać zawodna. Naturalnie, najwygodniejsza podróż szykuje się wtedy, gdy można pojechać samochodem. Niestety, nie wszyscy nim dysponują, a znajomi, posiadający prawo jazdy, nie zawsze mogą ich podwieźć. Właśnie dla tych, którzy chcą gdzieś dotrzeć szybko i jednocześnie nie zapłacić zbyt dużo, skorzystaj z platformy, takiej jak Bla bla car. Promocje, oferowane tam na różne trasy, pozwolą podróżować w rozmaite strony. Właśnie z tego powodu szkoda byłoby przegapić kupony promocyjne Bla bla car i nie zaoszczędzić na najbliższym wyjeździe.

Szybko i sprawnie w każde miejsce

Chcesz jak najszybciej dotrzeć do odległego miasta? Liczysz na wygodę, której nie zapewni Ci żaden inny środek transportu, poza samochodem? Jeśli nie masz własnego auta lub obecnie nim nie dysponujesz, wejdź na Bla Bla car. Kody rabatowe, udostępniane tam w miarę systematycznie, mogą sprawić Ci szczególnie miłą niespodziankę. Serwis ten zrzesza osoby, które oferują miejsce w swoim samochodzie, by przewieźć dowolną osobę tam, gdzie akurat jadą. Opłata za podróż nie jest zbyt wysoka – kierowcy zwykle liczą sobie tylko za koszty paliwa, ponieważ sami muszą coś załatwić w docelowym mieście, a pasażerów zabierają „przy okazji”.

Nieważne, w jak daleką podróż chcesz się wybrać – wystarczy, że najdziesz kogoś, kto też chce tam jechać, a załapiesz się na wyjątkowo tanią przejażdżkę. Promocje Bla bla car mogą sprawić, że opłata za przejazd stanie się jeszcze niższa, niż początkowo było założone.

bla bla car

Podróż na każdą kieszeń

Marzysz o tym, by pojechać do stolicy lub innego większego miasta w Polsce? Martwisz się, że nic nie wyjdzie z Twojej wycieczki, bo nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na tak daleką podróż? To żaden problem. Wystarczy, że zajrzysz na Bla bla car. Kupony promocyjne, jakie tam znajdziesz, na pewno dodatkowo obniżą cenę, jaką zobaczysz na stronie. Pamiętaj, że to właśnie tam znajdziesz oferty wyjątkowo tanich podróży, z których będziesz mógł skorzystać sam lub z kimś bliskim czy przyjacielem.

Cena za daleką podróż raczej nigdy nie okazuje się zbyt wygórowana. Dzięki temu praktycznie każdy może skorzystać z szerokiej oferty i znaleźć kogoś, kto przewiezie go w konkretne miejsce. Jeśli wykorzysta zniżki Bla bla car okaże się dla niego doskonałym rozwiązaniem, nieporównywalnym z żadnym innym.

Co jeszcze oferuje Bla bla car?

Co ciekawe, opisywany portal działa także w innych państwach, dzięki czemu również tam ludzie mogą podróżować znacznie taniej niż za pośrednictwem pociągu czy autobusu. Tak właściwie nie ma znaczenia, dokąd ostatecznie chce się pojechać – wystarczy tylko znaleźć odpowiednią ofertę i zaufać serwisowi Bla bla car. Zniżki, także oferowane jeszcze na stronie, pomogą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, które będzie można wykorzystać u celu podróży.

Na witrynie można też odnaleźć zaproszenie na interesującego bloga. Można się z niego dowiedzieć o wielu ciekawych imprezach, na które można wyjechać właśnie z kimś nieznajomym, kto ogłosi się w serwisie. W ten sposób ma się gwarancję, że na pewno nie przepłacisz. Dodatkowe kody rabatowe Bla bla car na pewno poprawią Ci jeszcze humor, czyniąc Twój portfel nieco grubszym. Właśnie z tego powodu nie należy ich ignorować, a po prostu korzystać z każdej okazji, która się pojawi. W końcu szkoda byłoby je zaprzepaścić, prawda?

Archiwalne kupony

 • Promocja

Nielimitowane rezerwacje na BlaBlaCar.pl przez 6 miesięcy za 1 zł!

Kupując BlaBlaPass dokonujesz jednorazowej płatności w wysokości 1 zł i rezerwujesz przejazdy tak często, jak chcesz, przez cały okres ważności BlaBlaPass, czyli 6 miesięcy.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta skończyła się 7 miesięcy temu.
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
Bla Bla Car kody i kupony promocyjne
 •   Promocja

  Promocja

 • 43 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 7 miesięcy temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Bla Bla Car otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Opinie użytkowników o Bla Bla Car

Oceń sklep

*min. 100 znaków

Najnowsze kupony
Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych