Certum.pl kody rabatowe i promocje Marzec 2020

(2)

Certum.pl kod rabatowy
 • 654 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Bitdefender na 3 stanowiska gratis!

Przy zakupie Wildcard SSL.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Certum.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Certum.pl

Certyfikowane usługi dla firm - Certum

Jeżeli w kwestiach bezpieczeństwa nie uznajesz żadnych kompromisów i sięgasz jedynie po najlepsze, sprawdzone rozwiązania, trwająca w Certum promocja na pewno Cię uraduje. Jeżeli szukasz podpisu elektronicznego dla swojej firmy lub zdałeś sobie sprawę, że jest on niezbędny do prowadzenia przez Ciebie rzetelnych działań, pobierz akceptowane w Certum kody rabatowe, aby skorzystać z usług najstarszej i największej w Polsce firmy świadczącej usługi certyfikacyjne. To marka, która gwarantuje Ci nowoczesną usługę, zapewniającą wyjątkowo wysoki poziom bezpieczeństwa elektronicznego, mechanicznego i dostępowego oraz ciągłość działania. Certum to firma, której możesz zaufać. Jej rzetelność potwierdzają liczne wyróżnienia w tym aż trzy pieczęcie: WebTrust dla usług i certyfikatów kwalifikowanych, WebTrust dla usług i certyfikatów zwykłych (niekwalifikowanych) i WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL. To wyróżnienie rozpoznawalne na całym świecie, podnoszące prestiż marki i świadczące o najwyższym bezpieczeństwie, jakiego możesz oczekiwać. Dbanie o poufność danych klientów, dbanie o bezpieczeństwo internetowe oraz operacji, związanych z komunikacją i handlem elektronicznym, to priorytety działalności firmy.

W ramach usług certyfikowanych, odnoszących się do osób, jednostek, danych i urządzeń, oferowane przez Certum zniżki dotyczą m.in.: wydawania i zarządzania certyfikatami kwalifikowanymi i niekwalifikowanymi, weryfikację statusu certyfikatów w trybie on-line (OCSP), ocenę poprawności podpisanych elektronicznie dokumentów (DVCS) czy wystawianie elektronicznych poświadczeń nadania i odbioru. Niezwykle rozbudowana oferta to szansa dla każdego dbającego o bezpieczeństwo swoich internetowych działań, aby w ramach oferowanej przez Certum promocji zmaksymalizować obszar objęty ochroną.

Bezpieczeństwo internetowe, od czego zacząć?

Jest wiele porad, na temat tego jak powinny przebiegać działania internetowe, aby minimalizować ryzyko wyłudzeń, ataków hakerskich, włamań czy wycieków danych. Oprócz tych podstawowych czynności warto zdecydować się na podpis elektroniczny. Dzięki akceptowanym w Certum kodom rabatowym możesz taki podpis zakupić, odnowić albo zdecydować się na certyfikat Commercial SSL, niezbędny dla ochrony połączeń internetowych przed utratą zaufania użytkowników witryny.

Zestaw do podpisu elektronicznego, który najczęściej przydaje się m.in. do składania e-deklaracji ZUS, e-deklaracji podatkowych, podpisu JPK itd. to prestiż, bezpieczeństwo, ale równolegle niezwykła oszczędność czasu. Pomyśl, jak bardzo jesteś w stanie ograniczyć czas na dojazd do różnych instytucji i czekanie w kolejkach - teraz niemal wszystko załatwisz w zaciszu swojego domu. Wystarczy, że skorzystasz z trwającej w Certum promocji, a staniesz się posiadaczem własnego podpisu elektronicznego.

Nie tylko bezpieczeństwo danych, ale także usługi kwalifikowane, sprzęt wraz z oprogramowaniem, karty i czytniki, dedykowane rozwiązania oraz szkolenia pomogą Ci zbudować kompleksowe i profesjonalne zaplecze bezpieczeństwa dla Twojego przedsiębiorstwa. Ten fakt potwierdzają zadowoleni klienci Certum m.in. Alior Bank, Yves Rocher, Oponeo czy Rainbow.

Oferta Certum dla Twojego bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo internetowe stawia przed użytkownikami wiele pytań i wątpliwości. Jednak zasady przestrzegane w sposób regulowany prawem dają szansę na korzystanie z wszystkich zalet certyfikatu kwalifikowanego. Docenisz go zwłaszcza podczas nadawania mocy prawnej dokumentom w kontaktach prawnych przez Internet, podpisywania urzędowej korespondencji z podmiotami administracji publicznej za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej, składania e-deklaracji podatkowych czy zawierania umów cywilno-prawnych w formie elektronicznej, wystawiania faktur w formie elektronicznej, uczestniczenia w aukcjach i przetargach elektronicznych. Jeżeli do tej pory nie znałeś możliwości, jakie daje podpis elektroniczny, czas abyś skorzystał z oferowanej przez Certum zniżki i stał się jego posiadaczem. To nowoczesna forma zabezpieczenia, która przydaje się w wielu sytuacjach, pomaga oszczędzać czas i pieniądze.

Archiwalne kupony
 • 26 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Bon do 600 zł na zakupy w RTV Euro AGD!

Przy zamówieniu za min. 600 zł netto otrzymasz bon 200 zł na zakupy w RTV Euro AGD, przy zamówieniu o wartości 1200 zł netto otrzymasz bon 400 zł, przy zamówieniu o wartości 1800 zł netto otrzymasz bon 600 zł.

Warunki:

 • ważność promocji:
  16.12.2016
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 3 lata temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Certum.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Opinie użytkowników o Certum.pl

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych