• Promocja

  Najkorzystniejsze ubezpieczenia nieruchomości!

  Możliwość porównania najlepszych ofert.

  Do odwołania
  53
  Przegląda ten kupon
  53
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Bezpłatne porównanie ubezpieczeń i kredytów w 2 minuty!

  Sprawdź atrakcyjne oferty serwisu.

  Do odwołania
  3
  Przegląda ten kupon
  3
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Porównaj ceny OC/AC i kup taniej!

  Skorzystaj z szybkiej porównywarki i zaoszczędź już dziś.

  Do odwołania
  7
  Przegląda ten kupon
  7
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Wybierz najlepsze ubezpieczenie lub kredyt z porówneo.pl

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe o czym decydują odpowiednie przepisy o ruchu drogowym. Jazda bez opłaconej składki w przypadku kontroli kończy się karą pieniężną, której wysokość sięga kilku tysięcy złotych. Ryzyko jest więc nieopłacalne w stosunku do rocznej opłaty za pojazd nawet u najdroższego ubezpieczyciela. Pomimo to składka OC nie należny do małych i często przekracza możliwości przeciętnego kierowcy. Oznacza to konieczność rozkładania jej na raty i dopłacania kolejnych pieniędzy. Poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne warunki polis OC. Aby wybrać tę najlepszą konieczne jest porównanie ofert. Taką możliwość zapewnia portal porówneo.pl. Promocje, które oferują różni ubezpieczeniodawcy są uwzględniane w statystykach, dzięki czemu możesz wybrać ofertę z najkorzystniejszymi warunkami i najniższą składką.

Co zyskujesz wybierając polisę z porówneo.pl?

Porównywarka ofert gwarantuje Ci przede wszystkim dostęp do wielu rożnych ubezpieczycieli. Jako początkujący kierowca lub też jako osoba, która nie śledzi na bieżąco zmian w tej dziedzinie z pewnością nie znasz wszystkich firm, które oferują polisy OC na samochód. Dzięki portalowi nie tylko je poznasz i przeanalizujesz, ale też dowiesz się, jakie oferują zniżki. Porówneo.pl jest również wygodne w obsłudze, a większość czynności wykonuje automatycznie. To oznacza, że musisz jedynie wypełnić interaktywny formularz. Pomocą w jego uzupełnianiu jest opcja wyboru z listy. Dzięki temu nie tracisz czasu na pisanie i masz podpowiedzi co do dostępnych opcji. Jeśli szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu wpisz wszystkie dane pojazdu i właściciela, a następnie wybierz te, które oferują promocje.  Porówneo.pl podpowie Ci, jakie masz możliwości. Nie trać czasu na przeglądanie poszczególnych stron ubezpieczycieli. Wykorzystaj porównywarkę, a ona zrobi to za Ciebie.

Potrzebujesz kredytu? Wybierz go z pomocą portalu

Ubezpieczenia samochodowe nie są jedynymi produktami finansowymi, które możesz wybierać z porówneo.pl. Zniżki procentowe, atrakcyjne promocje i dobre warunki spłaty dotyczą również kredytów hipotecznych. Jeśli planujesz większą inwestycję i potrzebne Ci pieniądze z pewnością zwrócisz się do banku po pożyczkę. Kredyty hipoteczne na wysoką kwotę różnią się od siebie w zależności od placówki, która je oferuje. Jeśli nie chcesz spłacać rat latami z powodu wysokich odsetek lub zależy Ci na dużej liczbie rat – poszukaj kredytu hipotecznego z porówneo.pl. Promocje, wyprzedaże ofert i inne atrakcyjne propozycje pozwolą Ci znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki wyszukiwarce

Poszukiwanie odpowiedniej oferty ubezpieczeniowej lub kredytu hipotecznego oznacza, ze musisz poświęcić wiele czasu na zgłębianie zawiłości bankowych finansów. Nie musisz przeglądać dziesiątek propozycji, jeśli przynajmniej połowa z nich Ciebie nie dotyczy. Korzystanie z porównywarki pozwala na szybką selekcję ofert. Chcesz pożyczyć 10 000zł? Po wypełnieniu formularza system automatycznie odrzuci oferty poniżej tej kwoty? Ubezpieczasz samochód i chcesz płacić składkę w ratach uwzględniając w tym należne Ci zniżki? Porówneo.pl automatycznie wyeliminuje towarzystwa, które nie oferują takiej możliwości. System również za Ciebie policzy należną składkę. Dzięki temu natychmiast otrzymasz informację, ile będzie płacić w kolejnych miesiącach. Jeśli chcesz zyskać pewność i liczysz na stabilizację finansową przez cały kolejny rok – wybierz porówneo.pl.

A może rozmowa przez telefon?

Formularz wyszukiwarki porówneo.pl jest tak skonstruowany, ze intuicyjnie udzielisz odpowiedni na każde pytanie. Jeśli jednak pisanie i bezosobowy kontakt z firmą są dla Ciebie nie do zaakceptowania, do dyspozycji masz też telefon do konsultanta. Zadzwoń do porówneo.pl. Promocje, zniżki, najkorzystniejsze raty czy systemy spłat – te wszystkie informacje uzyskasz podczas osobistej rozmowy. Przekonaj się, jakie to łatwe i jak komfortowe. Jeszcze dziś wypróbuj porównywarkę kredytów i ubezpieczeń.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Czerwcu

Opinie użytkowników o Porowneo

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
Brak elementów