• Promocja

  Internet dla biznesu już od 54,99 zł w UPC!

  Sprawdź ofertę promocyjną.

  Do odwołania
  199
  Przegląda ten kupon
  199
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Telewizja na 24 miesiące w super cenie!

  Sprawdź dostępne pakiety.

  Do odwołania
  678
  Przegląda ten kupon
  678
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie
 • Promocja

  Telewizyjne pakiety premium!

  Sprawdź ofertę dodatkowych pakietów telewizyjnych.

  Do odwołania
  541
  Przegląda ten kupon
  541
  Skorzystano z tego kuponu
  Przejdź do promocji

  Warunki:

  Ważność promocji:
  Do odwołania
  Czy dotyczy także przecen?
  Nie

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Telewizja, internet i telefon w UPC

Poszukujesz atrakcyjnej oferty na internet, telefon, ale też na internet? Wybór nie jest prosty, bo jest bardzo szeroki! Wiele firm oferuje bowiem atrakcyjne rozwiązania, w tym bardzo korzystne pakiety, które pozwalają tanio zaopatrzyć się w te domowe media. Jakie jest najlepszy wybór? Gdzie stale pojawiają się bardzo atrakcyjne cenowo promocje? UPC to firma, którą możesz wybrać jeszcze dzisiaj! Wielką jej zaletą jest fakt, że wręcz błyskawicznie podbiła polski rynek, dzięki czemu jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Przez lata firma zdobywała zaufanie ponad półtora miliona abonentów, którzy chętnie korzystają z jej usług. Z pewnością jest to wybór dla ciebie, szczególnie jeśli chcesz wykorzystać atrakcyjne kody rabatowe. UPC daje możliwość skorzystania z kodów zarówno swoim stałym, jak i zupełnie nowym klientom. Firma to dostawca usług telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu oraz telefonii. Dzięki temu w jednej firmie można zakupić wszystkie usługi, a przy tym można liczyć na spore zniżki. UPC to firma, której po prostu można zaufać w tych kwestiach. Firma stale wzbogaca swoją ofertę, dzięki czemu jest w stanie oferować coraz to atrakcyjniejsze rozwiązania.

Sprawdź najnowsze promocje w UPC!

Tanie zakupy? Kojarzy się to głównie z kupowaniem środków spożywczych, ale przecież także telefon, internet albo telewizja mogą być naprawdę tanie! Zarówno dla stałych, jak i nowych klientów UPC regularnie przygotowuje atrakcyjne promocje, dzięki którym wybrane pakiety możemy kupić znacznie taniej. Takie promocje to najlepszy czas do tego, aby w końcu zmienić swoją umowę lub podpisać nową! Skąd można brać informacje o najnowszych promocjach? Warto śledzić oficjalną stronę dostawcy, bo właśnie tam można znaleźć wszystkie promocje. UPC prowadzi odpowiednią do tego zakładkę, gdzie gromadzone są wszystkie informacje o bardzo atrakcyjnych cenach. Można tam znaleźć aktualne, jak i te trochę starsze akcje promocyjne. Warto wiedzieć, że przygotowane przez UPC wyprzedaże oraz zniżki pojawiają się na stronie regularnie, więc można w każdym momencie trafić na jakieś bardzo dobre rozwiązanie.

Na oficjalnej stronie dostawcy znajdziemy zakładkę „Promocje”. Zgromadzone tam zostały najlepsze oferty dostępne w UPC. Może to być na przykład obniżona cena abonamentu za internet lub korzystny pakiet telewizji, internetu i telefonu. Zniżki usług sięgają nawet 50%.

Internetowa obsługa UPC

W dzisiejszych czasach korzystanie z internetu to niezwykle wygodny sposób na to, aby dokonać zakupów, nawet usług. Zamawianie usług tej firmy przez internet naprawdę się opłaca, szczególnie ze względu na to, że w ten sposób można wykorzystać przygotowane specjalnie przez firmę UPC kupony promocyjne. W ten sposób można nawet o kilkanaście procent obniżyć cenę za całość rachunku! Atrakcyjne pakiety, które zawierają w sobie zarówno internet, telewizję, jak i telefon możesz zamówić w jednym pakiecie. W swojej ofercie firma ma różne pakiety, które różnią się na przykład ilością programów telewizyjnych, darmowymi rozmowami czy też szybkością internetu. Można jednak zdecydować się na samodzielne łączenie pakietów, dzięki czemu można uaktywnić różne zniżki. UPC to firma, której z pewnością warto zaufać w kwestii usług! Jeśli nie korzystasz na przykład z telewizora, to pakiet zawierający ofertę na to rozwiązanie nie będzie dla ciebie atrakcyjnym wyborem. W takiej sytuacji możesz z niego zrezygnować na rzecz innych rozwiązań. Firma jest pod tym względem bardzo elastyczne i umożliwia wybór najlepszych opcji.

Wysoki poziom usług w UPC

Charakterystyczną cechą tej firmy, która wyróżnia się na tle innych, jest dbałość o klienta. Dzięki profesjonalnej obsłudze i wyjątkowo wysokiemu poziomowi, można mieć pewność, że usług wykonane są w sposób należyty. Każdy, kto ma pytania dotyczące usług UPC, może w dowolnym momencie skorzystać z pomocy konsultanta. Z konsultantem można się skontaktować drogą telefoniczną, listowną i mailową, a także za pomocą czatu umieszczonego na stronie. Jest to ukłon w stronę klientów, którzy nie zawsze mają czas na przykład na dzwonienie i lepiej im napisać maila.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w najpopularniejszych sklepach

30 najpopularniejszych
sklepów na portalu w Czerwcu

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o UPC

Twoja opinia
Oceń sklep
*min. 50 znaków
Dziękujemy za dodanie opinii!
 • Nowi-tak, starzy-nie!

  zenobio
  0 / 5
  28.12.2017
  UPC to dobra firma , ale tylko w stosunku do nowych klientów. Stałych , wieloletnich klientów ma w d.......