LatarniaMola.pl kody rabatowe i promocje Styczeń 2020

(1)

LatarniaMola.pl kod rabatowy
  • 213 osób skorzystało z tego kuponu

  • Promocja

Kalendarze i notatniki w promocji!

Notatniki w różnych formatach i wzorach, kalendarze, dodatki i akcesoria w promocyjnych cenach.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji LatarniaMola.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o LatarniaMola.pl

LatarniaMola.pl - profesjonalnie do biura

Nazwa sklepu LatarniaMola.pl jest tłumaczeniem nazwy niemieckiej firmy Leuchtturm1917, której to polski sklep jest licencjonowanym dystrybutorem. Firma niemiecka została założona w 1917 roku w Hamburgu, w 1948 jej działalność została reaktywowana. Zaczęła od produkcji klaserów na znaczki i monety. Obecnie specjalizuje się w produkcji kalendarzy książkowych, notatników, pudełek i teczek na dokumenty. Nie trzeba dodawać, iż te produkty należą do najwyższej klasy wyrobów papierniczych, wykonane z niezwykłą starannością i precyzją, z dbałością o detale i estetykę.

Po pierwsze, używany papier jest pierwszorzędnej jakości, po drugie oprawy wykonane są ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Przeważa kolor czarny jako symbol oficjalnej solidności biznesowej, ale są też kolory opraw mniej oficjalne, na przykład różowy.

Latarnia Mola - kalendarze, notatniki i nie tylko!

Gdzie znajdują zastosowanie powyższe wyroby? Przede wszystkim potrzebne są w biurach i różnego rodzaju instytucjach. Są częścią wyposażenia każdego urzędnika i przedsiębiorcy, dbającego o swoją reputację. Stanowią nawet w dużej mierze część wizerunku materialnego firmy. Warto przypomnieć tu staropolskie przysłowie: „jak cię widzą, tak cię piszą”. Nie tylko wyposażenie i aranżacja miejsca pracy, nie tylko wystrój recepcji czy wygląd pracowników dodaje lub ujmuje prestiżu firmy. Dbałość o takie detale jak choćby materiały piśmiennicze, którymi pracownicy posługują się podczas kontaktów z klientami czy kontrahentami, jest ważna, bo wpływa na reputację firmy, dobrą opinię i chęć współpracy.

Dlatego warto zainwestować w zakup porządnego wyposażenia biura. Owszem, generuje to dodatkowe koszty, jednak na dalszą metę jest opłacalne, bo wzmacnia się pozycja firmy na rynku, co w dobie dużej konkurencyjności pozostaje nie bez znaczenia. Poza tym kalendarze i notatniki ułatwiają pracę, a wyposażenie notatników w kieszenie na okładce, w perforowane kartki, także w naklejki, etykiety i zakładki, umożliwiają utrzymanie porządku na biurku.

Jeśli ktoś bagatelizuje ten problem, niech odpowie szczerze na pytanie: z kim nawiąże współpracę – z przedstawicielem firmy, który robi notatki w byle jakim brulionie czy też z urzędnikiem, który zapisuje dane w starannie oprawionym notatniku? Jesteśmy pewni, że z tym, którego gadżety już świadczą o sukcesie i solidności.

Pobierz kod rabatowy i wykorzystaj promocje do Latarnia Mola!

A jak obniżyć koszty zakupu? LatarniaMola.pl ma na to sposoby. Warto korzystać z takich udogodnień zakupu jak promocje czy okresowe wyprzedaże. Przy zakupie hurtowym można też liczyć na zniżki.

Kalendarze i notatniki są też bardzo wygodnym gadżetem do obdarowywania nimi współpracowników i kontrahentów. Wręczenie takiego upominku jest miłym akcentem po zakończeniu negocjacji czy po podpisaniu umowy. Po pierwsze, zobowiązuje do lojalności, a po drugie długo przypomina o darczyńcy.

Kalendarze i różnej wielkości notatniki przydają się też indywidualnym użytkownikom. Robimy przecież prywatne zapiski, zapisujemy terminy, notujemy adresy itp. często nosimy je w plecakach, torebkach, teczkach i kieszeniach. Stąd też możliwość kupna takich przedmiotów w różnych rozmiarach. Duży kalendarz zostawiamy na biurku, mały zabieramy ze sobą. Cieszy nas, jeśli te drobne przedmioty są solidne i ładne. Poprawia to nasze samopoczucie, a nawet ich używanie podnosi nasz prestiż w oczach innych.

Bardzo często takie wyroby są dawane w prezencie osobom bliskim, ale też takim, z którymi utrzymujemy tylko oficjalne kontakty. Takie prezenty nie są zbyt zobowiązujące, a poza tym są zawsze przydatne i praktyczne. Zbliża się czas zmasowanego kupowania prezentów (św. Mikołaj i Gwiazdka). Doskonałym pomysłem jest kupno kalendarza (wkrótce trzeba wymienić stary na nowy) czy notatnika.

Przy każdych zakupach należy szukać oszczędności. Warto więc zapisać się na newsletter firmy LatarniaMola.pl, by dowiadywać się o takich udogodnieniach jak zniżki cen i wyprzedaże. Poza tym warto wykorzystywać kody rabatowe i kupony promocyjne, które znajdują się na internetowych serwisach rabatowych.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o LatarniaMola.pl

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych